Hypoteční důchodců v České spořitelny


Vydáno: 17.10.2016

Banky jsou ochotné spolupracovat s občany důchodového věku, kreslení své prostředky na vklad. Ale úvěr na tyto zákazníky již dlouhou dobu problém, protože finančníci nechtěl zbytečně riskovat. Nyní se situace změnila, a důkazem toho je hypoteční důchodci v České spořitelně. Samostatné programy pro starší dlužníků chybí, ale díky věrné požadavky věku, mohou využít standardních úvěrů na nákup nemovitostí.

kritéria pro výběr
Finanční experti často navrhnou programy směřující od vrcholu bar věk ke dni zaplacení dluhu. Dříve tato hranice se shoduje s odchodem do důchodu, která odpovídala 55 pro ženy a 60 pro muže. Na konkurenčním trhu postupně začal požadovaná nastavení změkčit, takže teď existuje mnoho organizací, které půjčují k zákazníkům dobrých letech.

Ve Státní banky zřetelně označeny dvě úrovně: na den klientská aplikace by měla být nižší než 60 let, a při splatnosti - ne více než 70 let. To znamená, že hypotéky pro seniory v České spořitelny zcela přístupné - lidé mohou také platit sociální dávky po jmenování, pokud ostatní požadavky nejsou porušována. Jsou velmi přísná:

Seniority - v roce.
Období aktuální polohy - více než jeden měsíc od konce zkušební doby.
Stav - zaměstnanci, podnikatelé, majitelé podniků.
Povolení k pobytu a občanství jsou volitelné. Ale příjmy potvrdí. Kromě obvyklého certifikátu z práce může dát papír na důchod. Je-li celkový měsíční příjem neumožňuje počítat s úvěrem ve správném množství, můžete zapojit dlužníků a zváží jejich platy.

Jaké jsou podmínky hypoték pro seniory v České spořitelny?
Organizace neposkytuje výhody pro věku, takže starší klienti mají použít obecné návrhy. Linka lze nalézt několik produktů, které vám pomohou koupit ready nebo primární bydlení. K dispozici je také návrh na nemovitosti, která je zastavené ve prospěch banky.
U všech těchto produktů musí ověřit příjem. Při absenci této funkce, můžete použít jednoduchý úvěr "vítězství nad formality." Máte-li peníze na zálohu ve výši 40% nákladů na bydlení, úvěr se vydává ve dvou dokumentech z rozhodnutí během několika dní. Doba návratu v tomto případě více než 20 let.

Tak, v hypotečních důchodců České spořitelny v roce 2016 se objeví ve standardních podmínkách. Nicméně, žádné výhody výrobky si zaslouží zařazení do seznamu dostupných možností podle praktičnost a nízkou cenou.