Hypoteční banka češtiny pro cizince


Vydáno: 25.01.2017

V současné době se Česká republika účastní velký počet lidí z jiných zemí, z nichž některé jsou dlouhodobé. V cizím státním občanem, může nastat okolnosti, kdy je nutné obrátit se na Českou banku o úvěr. Odborníci poznamenal, že některé finanční instituce poskytující úvěry cizincům je jednou z aktivit. Dnes, osoby bez občanství mohou požádat o českých bank v České republice i úvěrů na nákup nemovitostí.


Reakce bank na zahraničních věřitelů

Úvěry pro lidi, kteří nejsou kroupy Česká republika, je riskantní pro finanční instituce, a proto ne všechny banky zavedly program v řadě úvěrových nabídek. Velmi často v požadavcích na hypoteční lze nalézt v závazných podmínkách - Česká českým pasem a občanství. Takové požadavky finanční instituce okamžitě, aby bylo jasné, že zahraniční věřitelé jsou ochotni pracovat. Rizika věřitel je zcela oprávněné, protože kdykoliv zahraniční dlužník může opustit Českou republiku, a ne platit své dluhy na hypotéku. Existují banky, které souhlasí spolupracovat s občany jiné země, ale oni se vyvíjejí speciální úvěrové podmínky a zavést přísnější požadavky.

K dispozici jsou finanční instituce mezi českými bankami nejsou považovány za cizince hypotečních úvěrů riskantní postup, a proto nabídnout jim použít hypoteční návrh v obecné rovině. V současné době občané jiného státu není skvělá volba, kam jít. Můžete požádat o hypotéku v bankách se zahraničním kapitálem.

Podmínky pro cizince

Komerční finanční instituce přijmout žádost o hypotéku od občana jiné země pouze tehdy, pokud byla v provozu v České republice. Mělo by to fungovat po dobu 6 měsíců, a jeho smlouva by měla fungovat nejméně po dobu 12 měsíců. Doklad o dosažené práce je uzavřít smlouvu se zaměstnavatelem a osvědčení mezd.

Povinné dlužník bude muset pojistit koupila objekty, protože to zaručí hypotéky. Titul pojištění a soukromé pojištění je dobrovolné. Ujistěte se, že dlužník bude muset zaplatit minimálně 10% nákladů projektu. To je prvním příspěvkem, že rozhodnutí, které banka může být mírně zvýšena. Výpůjčky může být až 30 let. Finanční instituce roční míra může mírně zvýšit pro cizince. K dispozici jsou finanční instituce, které se dohodly na smlouvě o hypotečním s osobou z jiné země pouze tehdy, pokud v České republice žije a je v provozu po dobu nejméně dva až tři roky. Při výpočtu maximální výše hypoteční banky, přičemž jako základ výdělků zákazníka v České republice, ale může zvážit další příjmy v domovské zemi, například z nájemního bydlení.