Hypoteční banka


Vydáno: 28.03.2016

Myslíte si, že je důvod, proč mnoho lidí si vybrat hypoteční banku? Vše proto, že Hypoteční banka je připraven vám pomoci při zlepšování podmínek bydlení. Budete muset vypořádat s našimi pracovníky osobně nebo on-line, dáme vám odborník na hypotéky. Specializujeme se výhradně na hypotéky, takže můžeme vám nejlépe poradí. Hypoteční banka číslo jedna mezi bankami.
Díky důvěře našich zákazníků, máme 7 let jsou největším poskytovatelem hypoték v České republice. A my bychom se ctí, pokud se stanete naším zákazníkem. Kvalita našich hypotečních úvěrů rovněž oceňuje odbornou veřejnost. Jsme otevření a transparentní - tedy již na internetu, můžete získat všechny potřebné informace. Si můžete sjednat hypotéku přes internet.
Udělej si svůj hypotéku, aniž by opustili domov. Vítejte ve virtuální pobočky hypoteční banky. Jsme otevřené až do 21 hodin. Pomůžeme vám vybrat nejlepší hypotéku a vaši žádost zpracuje úplně. My poskytujeme bezplatné poradenství a poskytne vám pomoci, dokud není smlouva podepsána. Zpracováním osobních našich specialistů je zárukou kvality, rychlosti a spolehlivosti.
My vám ušetří čas i peníze. Si můžete sjednat hypotéku ze svého domova či kanceláře. Naši odborníci jsou k dispozici 21 hodin, můžete si domluvit schůzku.
Pokud si sjednat hypotéku v pobočce nebo na webových stránkách, my vám zaručí stabilní úrokové sazby po dobu 30 dní. Pokud se během této doby došlo ke zvýšení úrokových sazeb, pak ve lhůtě 30 dnů, za předpokladu, že nízké sazby. Naopak, je-li rychlost snížena v tomto okamžiku, samozřejmě, také snížit úrokové sazby.