Hotovostní úvěry: kdo jsou šance?


Vydáno: 02.12.2016

Spotřebitelské úvěry v hotovosti v České republice se staly v dnešní době velmi běžnou praxí. Při úvěru na nákup domácích spotřebičů, byty, auta a mnoho dalšího. Pokud také rozhodnete koupit jakýkoli produkt, takže je nutné vědět, kdo má maximální šance na získání požadované peníze.
Obvykle je dobrá šance na získání úvěru s mladými lidmi. Nicméně, většina bank nevydávají úvěry osob mladších 22 let. Podle pravidel v době výplaty půjčky osoba musí být starší 65 let.
Velmi důležité je přítomnost stabilního permanentního důchodu. Například člověk, který přijímá velký plat, ale není oficiálně méně pravděpodobné, že získat úvěr pro elektroniku než důchodce, který poskytl veškeré úřední potvrzení o výši jejich důchodů se.
Dalším faktorem je rozsah klienta zaměstnání. Samozřejmě, že ne všechny banky dávat pozor na to, jak klíčovou roli pro stabilitu a velikosti příjmu. Nicméně, některé finanční instituce jsou ochotni dát peníze lidem s pozicí, která poskytuje vyšší vzdělání.
Také velký význam je historie spolupráce s vybrané banky klienta. Například, pokud jste již dříve užíval úvěry v této finanční instituci a úspěšně pohashaly dluhu, je pravděpodobnost, že budete mít nový úvěr, automaticky zvyšuje.
Důležitým faktorem je výše úvěru. Získat peníze na nákup telefonu můžete téměř zaručit na sto procent, a částku potřebnou ke koupi bytů, diskutabilní.