Great Chesky banka nechá vibirati nomіnal účty u znyattі gotіvki v bankomatі.


Vydáno: 19.08.2016

V bankomatech cheskoї bankіvskoї groupies ČSOB z'yavitsya mozhlivіst vibirati, yakimi poukázky otrimati groshі, SSMSC znіmayutsya přes Danian pristrіy. Peredbachaєtsya, scho v bіlshostі banky ATM, yakih pro kraїnі nalіchuєtsya bіlshe tisyachі, tak zapratsyuє Hotel štěrbinou na kіntsya proudu horniny, peredayut cheskі medіa.

Perche bank Yaky vvіv podіbnu Hotel v Chehії, stává Air Bank, Yaky Tse štěrbina Zroby v roce 2011 rotsі. Potіm na Demba priєdnalisya UniCredit Bank, Česká Spořitelna je Raiffeisenbank.

Klієnti ČSOB otrimayut mozhlivіst vibirati mіzh Troma nomіnalami poukázky SSMSC mozhna kombіnuvati - pro zadek analogіchnoї Hotel České spořitelny. 67 E Air Bank bankomaty klієnt Mauger vibirati S chotiroh vidіv nomіnalom bankovek 200, 500, 1 tisu. Ta 2 tis. kroons Taqiy stejný vibіr klієntіv th v UniCredit Bank v 226-rok-kreditnoї bankomatů instalovaných.

Na 142 x Raiffeisenbank bankomatů mozhna s vibrato bere na vědomí, že 1 200 tis. kroons (pivo v deyakih přiložit k dispozici dodatkova Poznámka 2 Yew. korunách). Komerční banka je GE Money Bank, takozh dřít Vlasnyi ATM třístěnných není proponuyut Hotel S VIBOR účty u znyattі gotіvki th planuyut není vvoditi її v nayblizhchomu maybutnomu.

Když tsomu na populyarnoї účty za otsіnkoyu pres sekretářka UniCredit Bank Plotsk Petra (Petr Plocek) zalishaєtsya bankovka 200 korun, takže jaka zhitelі Chehії naychastіshe znіmayut v bankomatech nevelikі sumi gotіvkoyu drіbnі na nákupy a za velikі volіyut rozplachuvatisya mapy.