GE Money Bank


Vydáno: 28.03.2016 | Aktualizace: 28.03.2016

GE Money Bank je jednou z největších ruských finančních institucí. Je univerzální bankou, která má jednu z nejširší sítí poboček a bankomatů, které jsou rychle roste. Jeho služby se zaměřil na občany, pro poskytování úvěrů malým a středním podnikům. Jeho velkou výhodou je, že je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě. GE je diverzifikovaná portfolia průmyslových a finančních společností, které generují vlastní finanční aktiva.
GE Money Bank se nachází a registrovaná u Městského soudu v Praze.
Byli jsme první velkou bankou v České republice, což představuje následující služby:

  • Užitečnost elektronického výpisu z účtu.
  • Konsolidace půjček.
  • Refinancování hypotéky.
  • Plná komunikace se zákazníky prostřednictvím zabezpečeného on-line chatu.
  • Odměnit zákazníkům peníze na kreditní karty.

Nové způsoby NFC bezkontaktní platební podobě - kreditní karty, bezkontaktní platební nálepky a karty v mobilním telefonu.
Unikátní analytické add-in Internet Banka, která vám umožní získat kontrolu nad příjmy a výdaji a rodinou či osobního rozpočtu plánu - v GE Money Manager.
Naše Internet Banka je dlouhá doba lídrem mezi všemi finančními produkty na trhu.
GE Money Bank se posiluje svou pozici na mezinárodním trhu uznávanými hodnotami GE. To nám pomáhá být bankou s výrazným klientským přístupem, který na českém finančním trhu určuje kvalitu služeb. Nejlepším důkazem tohoto tvrzení je rostoucí počet našich zákazníků, která se již blíží jeden milion.