Flexibilita Přechod z jedné banky do druhé


Vydáno: 06.06.2017

FINTECH-společnosti s využitím moderních technologií a nabízí finanční služby, které se snadno používají a jsou také užitečné pro zákazníka. Tento trend je jednoznačně roste, a brzy se tyto nováčky brzy diktovat své podmínky na českém finančním trhu. Ale spolu s podobnými běžnými bankami v České republice také nestojí a snaží se být trendem.
Často klienti jsou spokojeni se svým novým banky, a to zejména v případě, že přechod od starého k novému je dána s minimálním nepohodlí. Pro tyto účely byl vytvořen kodex mobility klientů, který v roce 2009 představil tento koncept do České bankovní asociace. Tento kód stanoví obecné závazné metody a postupy, kterými se banky při jejich klient se rozhodl jít do provozu v jiném peněžním ústavu.
Kodex byl zaveden, aby banky cítit hráči v „tržní prostředí“ podmínek. Co to znamená? Když klient chtěl dostat pryč od „své“ banky, vyplňuje zvláštní formu služby uspokojení a označuje všechny body, které by chtěl změnit ve službě a návrhy na „nové“ banky. Která banka nabízí mu nové podmínky, v souladu s jejími kritérii - takový a „bere“ Prohlášení klienta.
Banky bojují o klienty a jejich míru spokojenosti se svými službami. Například, bez zobrazování zůstatku platební karty. Vyplývá to z průzkumu zákazníků - je jedním z hlavních kritérií pro přesun do jiné banky. Dalším důležitým faktorem ve prospěch výběru banky je podpůrný systém bezkontaktní platby bankovní a přístup k účtu on-line.
Mnozí zákazníci oceňují flexibilitu banky a nabízí mnoho inovací, které banka považuje za a bere v úvahu pro budoucí služby pro stávající zákazníky.