FINTECH nadcházející PRODUKTY


Vydáno: 06.06.2017

FINTECH produkt (směs dvou slov «finance» «technologie») velmi brzy změní nad finančním trhem České republiky již několik let. Poté, co vstal z nevýznamného start-up na plnohodnotné hráčů na finančním trhu, které je třeba zvážit u těchto velkých hráčů, jako jsou banky. To vše je možné díky vývoji komunikačních platforem, jako je internet a sociální sítě. Mobilní technologie usnadňují práci s těmito výrobky v době, posilování a obohacování finanční sektor.
Finance odborníci se domnívají, že české firmy ze sektorů FINTECH může brzy zabírají drtivou většinu finančních transakcí v celé zemi. Ačkoli nyní v naší zemi, ale rozhodně nejsou tak časté jako v USA nebo v západních sousedů, ale už desítky firem jsou určeny pro urychlení a zlepšení „pomalu“ bankovnictví. Když se tyto bankovní operace bude zcela nahradit high-tech procesu - jen otázkou času.
Je rostoucí celosvětový zájem ve finančním sektoru, kterou lze přičíst k servisně FINTECH startech, což je silně podporované investory. Významná část rizikového kapitálu vloženého do tohoto segmentu trhu informačních technologií, a proto tento segment se aktivně rozvíjí.
Jedna z slušné jídlo - program pro populární platformy Android a iOS, nazvaný Spendee. Tento program je schopen pracovat s váš příjem je strávené analýzu proveditelnosti výdajů a nákupů. Navíc si můžete vytvářet peněženky a distribuci příjmů mezi členy rodiny, vázání mobilní bankovnictví na některý z vašich karet. Barevné grafy vám umožní vizualizovat měsíc z hlediska příjmů a výdajů.
Tato aplikace je stažena miliony uživatelů po celém světě a tým, který vytvořil tento produkt v současné době pracuje na rozšíření funkčnosti aplikace.