Finanční produkty v České republice byly na účet Sberbank a Equa bank.


Vydáno: 07.09.2016

V České republice vítězové cenu "Finanční produkt roku" již popáté pořádané poradenskou firmu Scott & Rose, spolu s portálem Finparáda.

V roce 2016, tradiční kategorie, například "Spořicí účet", "běžného účtu", "spotřebitelském úvěru" a "hypotéky", byly přidány: "Termínovaný vklad", "mikro" a "vzájemné investiční fond". Vítězové vybraní odborníci Scott & Rose na základě hlasování přes internet, který byl proveden v průběhu celého roku.

Kategorie "Spořicí účet":

Sberbank (fer spoření PLUS)
Expobank (Spořicí účet GARANT)
Air Bank
Odborníci odhadují: Na začátku roku 2016 Sberbank změnil frekvenci výpočtu úroků čtvrtletní na měsíční bázi, a úroky z vkladů zvedla na 1,63% ročně pro uložení 300 tisíc zachování EEK záruka procent do konce srpna 2016- tis.. Pak banka začala nabízet tuto sazbu pouze na majitelích účtů v Sberbank, a slíbil držet nabídku do konce první poloviny roku 2017.

Kategorie "Běžný účet":

Equa Bank
ZUNO Bank
mBank
Odborníci odhadují: V únoru 2016 Equa Bank zrušeny všechny podmínky pro jednotlivce používat aktivní účet kontroly, aby jej využívat zdarma. Dříve neaktivní poplatek byl zákazník SEK 99 za měsíc. Výhodou tohoto účtu je multicurrency a bezkontaktní karta program s bonusovými a bez výběru hotovosti z bankomatů po celé zemi.

Kategorie "Spotřebitelské úvěry" (vyčleněno credit):

Raiffeisenbank ( "Quick Credit» - Rychlá půjčka)
Air Bank
ZUNO Bank (on-line úvěr)
Odborníci odhadují: Když uděláte úvěr Raiffeisenbank bez poplatku za služby půjčky nebo předčasného splacení, a včas splatila půjčky zákazníkem může dokonce získat peněžní odměny - až 50 tisíc korun..

Kategorie "Hypotéka":

mBank (mHypotéka Light)
UniCredit Bank (hypotéka Individual)
Equa Bank
Odborníci odhadují: V mBank žádné poplatky za zpracování žádostí a smlouvy hypoteční a pro zřízení a vedení smíru či úvěrového účtu. Také klienti mají možnost předčasného splacení. Sázení -vu 100% hypotéku od banky jeden z nejnižších na trhu.