Finanční pohody jen ve svých rukou.


Vydáno: 01.09.2016

Na úspory, úspory a budoucího důchodu jsme si povídali s velkým finančním poradcem cheshskoho banky.


Specialista podrobně vyprávěl o společnosti
Kde se klienti - většinou cizinci (expati) různých národností. Co vyvolalo širokou škálu služeb v závislosti na potřebách a cílů jednotlivce. Zde je příklad. Je zřejmé, že výše důchodu, která je poskytována státem nejsou dostatečné pro pohodlné životní úrovně. Je proto důležité vytvářet své vlastní úspory s využitím stávající důchodový plán na zajištění finanční jistotu do budoucna.
Pro zákazníka, který chce být nahromaděné prostředky pracoval zaproponovuye Vedení společnosti portfolio služeb. Zvolena optimální, vyvážené rozhodnutí založené na rizikovém profilu, plánování horizont a situace na trhu, zákaznická podpora je poskytována po dobu trvání spolupráce, poskytuje vysoce kvalitní poradenství v pravidelných intervalech. Tým investičních analytici pečlivě zajišťuje, že klient se k cíli. To je důvod, proč pracovat s tak profesionálové nechat lidem dobrý dojem, a dostávají pozitivní doporučení.

Jak vytvořit úspory, například na vzdělávání?
Nechte své dítě jít do univerzitní vlastní deset let. Složený plán a vypočtená nejpohodlnější pro klienta částku, která má být zrušil každý měsíc deset let mu byla udělena možnost platit za vzdělání dítěte.

Proč je důležité vytvářet úspory na penzi?
Podle statistik, očekávaná délka života se zvyšuje. Vláda jen stěží vyrovnávají s objemem plateb důchodců. Představte si, že odchod do důchodu lidé žijí ještě několik desetiletí. Tento povnotsinnetakym služby, vytvořit poměrně slušné zvýšení jejich důchodu. To mu umožní realizovat své projekty a sny. Tam je nádherný spisovatel, investiční guru Robert Kiyosaki, který řekl: ". Pokud nemáte v plánu být bohatý, pak máte v plánu být chudý"
Mimochodem, naše finanční blahobyt v našich rukou.

Profesionálně vybraná strategie a disciplinovaný procházející to nutně vést k úspěchu.