Filozofie vztah věřitel a dlužník - někoho, kdo si vybere?


Vydáno: 13.02.2017

Jak víte, úvěr - placené služby. Tak to dopadá, že v půjčování, stejně jako v příjemců vztahu prodejce-odběratelských - dva. Tato banka a dlužník - první zisk a druhý platí za přijaté v důsledku služby transakce nebo produktu. Pokud se však v prodeji je poměrně jasné - kupující si vybere dodavatele, filozofie úvěrů je mnohem složitější.

Kredit - komoditní výrobek a vybírá kupce


Při volbě věřitele může zabránit mnoho žadatelů zpackat a souhlasí s tím, aby sjednávala půjčky v prvním české bance žádost schválila. To je špatně, zvláště když vezmete v úvahu fakt, že peníze bude muset splatit is úroky.

Z nějakého důvodu, když lidé jdou koupit, řekněme, drahé TV, tráví pečlivé sledování cen většiny maloobchodních prodejen, a když jdou do banky o půjčku, pak podání žádosti pouze v jedné bance okamžitě šťastný přivítal verdikt a zastavení vyhledávání.

Při volbě věřitele (bez ohledu na to, jaký typ úvěru je), nezapomeňte, že jste kupující bankovní produkt a nikoli jen přijít požádat o peníze. Tak, jako každý jiný kupující, máte právo na přístup ke stejnému výrobku v různých prodejců (banky) a vybrat nejvhodnější a prospěšné pro vás pro všechny parametry výrobků.

Filozofie vztah věřitel a dlužník je důvod, proč je všechno tak těžké


Na jedné straně, dlužník zaplatí úroky z úvěru, a má právo si vybrat věřitele, ale na druhé straně - banky, na rozdíl od stejného výrobce, aniž by vůbec prodávat produkt nebo službu, a půjčuje peníze půjčil. Samozřejmě, zatímco věřitel je v nebezpečí ztráty peněz, protože pokud si vzal půjčku stala jeho přiznání, že banka ztratí nejen svou příjmy z úroků z úvěru, ale peníze, které vypůjčené.

To je to kvůli prozkoumání jednotlivce a solventnost potenciálních dlužníků. V případě Bank of pochybností ve vaší integrity nebo se domnívá, že na základě svých příjmů, nemůžete splácet - s největší pravděpodobností vás nebo odmítnout půjčku, nebo zvýšit nabídku.

Nicméně, pokud mluvíme konkrétně o sazbách, pak to není jen bankovní rizika ve výchozím nastavení, ale "chuť" bankéři sami. To znamená, že úvěr se stejným názvem v české bance může být vydán za nižší cenu než ve druhém a naopak.

Během jeho postel natáhnout nohy


V návaznosti na všechny výše uvedené, logické poznamenat, že cílem vybrat banku s důstojných podmínek pro poskytování úvěrů, je třeba prozkoumat všechny možnosti a zvolit úvěru věřitele, který vám nabízí úvěr s nejnižší sazbou. Nicméně, měli byste nezapomeňte uvést v konečném úvěr specialista přeplatek, protože i přes úvěr Nízká míra může být velmi nákladné, a to i za přítomnosti různých komisí.

Nicméně, tento typ vyhledávání se bude blížit věřitele dlužníky s dobrou úvěrovou a vynikající záznam zisk stopy. Máte-li jakékoli úvěrové "hříchy" a vaše pověst dlužníka, mírně řečeno, není nejlepší, nebo vaše oficiální plat je nižší než průměrný, pak v tomto případě opravdu musíte souhlasit s podmínkami věřitele souhlasí s tím, aby vám půjčit