Festival akvarelové malby v České republice


Vydáno: 10.09.2018 | Aktualizace: 30.08.2018

V poslední době se hosté a obyvatelé České republiky mohli zúčastnit dalšího nádherného festivalu akvarelu, který se konal ve slavné pražské galerii na vltavském nábřeží. Bylo zde představeno více než 450 pozoruhodných děl umělců; akvarely z celého světa. Návštěvníci této skvělé události měli příležitost osobně pozorovat výtvory mistrovských děl, které před svými oči napsali odborníci a také se seznámili s historií této krásné umělecké formy.

Malování & ndash; to je zvláštní, velmi zajímavý druh výtvarného umění, s pomocí kterého se umělec snaží přenést vizuální obraz aplikací barev na povrch stojanu. Existuje několik typů malby, ale nejslavnější & ndash; to je malba na stojánek. Akvarel malování & ndash; to je velmi tenká a složitá technika malířského stojanu, velmi tajemná a na první pohled nepochopitelná.

Styly výkonu

Existují dva způsoby použití akvarel: 1 - na suché zemi, 2 - na mokrém povrchu papíru. Je-li první metoda považována za počátek akvarelu, druhý dostal jeho uznání a rozvoj později a dnes se za to, že práce prováděné v tomto směru může být hlouběji vyjádřit podstatu malby a více populární, které lze nalézt v mnoha muzeí, výstav a galerie světa. Při vytváření obrazu, autor je velmi soustředěná na převodu do nich objekt, což je důvod, proč stejné pozadí vypadá s různými umělci ve velmi různými způsoby, protože obrazy psaní je často přirovnáván k lidské ruky, takže každý umělec má svou vlastní rukou, který dělá všechny jeho práce rozpoznatelné a individuální.

Při pohledu na díla různých umělců, každý host akce nedobrovolně ponořené do této opravdu okouzlující a vzrušující atmosféru a výsledky práce umělců nemohl nechat nikoho lhostejným. Po výstavě účastníci šel pokračovat ve své práci na vytváření skic různých atrakcí, která je velmi bohatá na území České republiky a v blízké budoucnosti slibuje potěšit obyvatele země, výsledky jeho práce.