Expresní půjčky: Fast Money


Vydáno: 17.11.2016

Úvěry se staly součástí našeho každodenního života. Ale rychlé úvěrové půjčky se na trhu objevily v poslední době. Jen před několika lety, kdy se slova "bankovní úvěr" před očima vstát malování dlouhý sbírku dokumentů, nespočetné dny v žádosti o úvěr a samozřejmě nevyhnutelné zaplacení dluhu otroctví.

Ale byly tu rychlé pokroky, jak oni jsou voláni mikroúvěry, což jsou malé porce na nákup domácích spotřebičů, platit za léčbu nebo odpočinku, a okamžitě získal popularitu mezi občany, protože jeho dostupnosti.

Za prvé, expresní půjčky nezahrnují byrokracii, která je tak vyčerpávající dlužníků před úvěru. Obvykle stačí pouze občan České republiky cestovní pas a jakýkoli jiný doklad potvrzující totožnost dlužníka.

Ale jako všude zde má své nevýhody, například vysokou úrokovou sazbou. Vzhledem k tomu, úvěr je dána pouze jeden nebo dva dokumenty, bez zástavy a ručitele, banka v tomto případě obdrží vysoké riziko, které musí být odůvodněno. K tomu se používá rostoucí úrokové sazby a odvod annuytetnoho systém, který garantuje platby bankovním zájmu v první řadě.

Například úvěrová instituce Szapujcka nabízí potenciálním dlužníkům využít expresních půjček na půjčku ve výši 50 tisíc eur, úroková sazba je v tomto případě 25,9% ročně. Maximální doba výpůjčky je 5 let, s moratorium na splácení úvěru před plánovaným termínem není lemována. Žádost o úvěr je považován za instituci v jednom dni, takže se dlužník dostane úvěr finanční prostředky na bankovní karty v den léčby.

Další bankou, která rozhoduje o poskytnutí úvěru dlužníkem během 30 minut, tam Equa-bank. Avšak výše úvěru je velmi omezená od 5 do 100 tisíc eur. Zápočet se uděluje po dobu až 3 roky. To je také nevyžaduje od vás poskytnout zajištění nebo ručitele.

V současné době některé české banky úspěšně praktikuje rychlý cílovou úvěrů. Například, když uděláte úvěr do banky ČSOB nabízí různé úrokové sazby, které jsou závislé na tom, zda budete trávit úvěru. Například, koupit náklady na mobilní telefon, který 59-67% ročně, má maximální doba výpůjčky 2 roky.

Nákup domů, fotografii nebo elektronická zařízení, výplata pojistné smlouvy nebo léčbě některých dalších nákupů nabídla půjčku na 40-50% ročně.

Ale čím větší akvizice, zakoupené pomocí kreditní Equa-Bank, kryté úrokové sazby ve výši 26% na 44%, což také závisí na konkrétní produkt nebo službu. Služba v bankovních úvěrů poskytnutých na jakéhokoli občana České republiky, jehož stáří je více než 22 let.
Erb-Banka také raději hýčkat svým zákazníkům cílené půjčování. Za 20 minut můžete získat úvěr až 30 tisíc eur, i když není povinen poskytnout ručitele a výkaz zisku. Úvěr může být použit pro montáž okenních a dveřních systémů, nábytek, zařízení a klimatické nebo platbu lékařských služeb, nákup speciálních vozidel (např sněžných skútrů, člunů a jiných zařízení).

Také stojí za zmínku, a dává se jednotlivých úvěrových institucí, jako Airbank, svým zákazníkům, kteří používají úvěry, další bonusy: Volný systém platebních karet Visa (rozpočet kategorie Electron a Maestro), životní pojištění a další.

Nepochybně, rychlý úvěr obsahuje plusy a minusy. Jaké jsou výhody dostaneme, dělat rychlou půjčku? Je pravda, že rychlost zpracování a vydávání peněz je velký přeplatek? Každý dlužník je zodpovědný za samotnou tohoto problému. Koneckonců, někdy rychle získat peníze na úvěr činí životní situace. Ale v některých případech, přeplatek z úvěru, což je 60% zákazníků by měl zadumaty o tom, zda by o to to, co právě teď.