Expobank


Vydáno: 25.03.2016 | Aktualizace: 24.03.2016

Nový název UkrSibbank spojené s přejmenováním dříve oznámenou změnu ve vlastnictví, který se stal ruský miliardář Igor Kim.
Stejně jako dříve, banka se zaměřuje na bohaté klienty a společnostmi. Tato strategie je vytvořit pevnou strukturu banky, a to v oblasti podnikového bankovnictví, financování obchodu, privátního bankovnictví a bankovních služeb pro zákazníky s nadprůměrnými příjmy.
Deutsche Bank se snaží prodat svou českou pobočku na několik let. To bylo způsobeno zejména, že zbavení práv svých zahraničních aktiv, LBBW zavázala výměnou za státní finanční pomoc, kterou obdržel v průběhu finanční krize. Mezi kandidáty na české pobočky byl, podle některých zdrojů, dřívějších informací, České spořitelny nebo ministr financí a současný šéf hnutí ANO Babishov.
LBBW patří s celkovými aktivy ve výši zhruba 30 miliard korun malých domácích bank. Česká republika má 17 poboček v počátku roku k jeho zaměstnanci pracují 356. Na domácím trhu od září 2008, kdy převzal interní sítě rakouské banky BAWAG (část, která se stala české sítě Dresdner Bank v roce 2004). Původně založený v roce 1990 jako společný podnik švýcarsko-maďarské mezibankovní krátce po Interbance.
Efektivní a rychlé řešení pro obchodní a osobní finance na jednom místě. Naše banka nabízí rychlý, snadný, přesto komplexní přístup k finančním potřebám s minimálními administrativní zátěže a s přihlédnutím ke všem služby.
Nové obchodní účty, aby bylo možné provést hlavní účet v korunách a až deset účtů v cizích měnách. Zahraniční obchod by měl jít bez dodatečných poplatků, zatímco zákazníci banky slevu na devizovém trhu.
Samozřejmě, že klient obdrží úplnou zprávu o banky kreditní karty MasterCard, internetového bankovnictví a integrace s atraktivním zájmem o osobní spořicí účet.
Vše, co je nového v Expobank koncipována jako one-stop řešení. Tak, vše na jednom místě, rychle a snadno.