Existují nějaké banky, které nemají kontrolují úvěrovou historií?


Vydáno: 18.01.2017

Vání na trhu úvěrových služeb je velmi tvrdá konkurence. V důsledku toho věřitelé se snaží právě Českou republiku u každého nového klienta. Samozřejmě, že zvláštní hodnota jsou důvěryhodní klienti, kteří často půjčují a vždy platit jim včas.

Nicméně procento z nich nejsou tak velký, jak bychom si přáli. Proto se banky chtě nechtě spolupracovat s relativně důvěryhodných dlužníků. Zvlášť, když jde o malé úvěry.

Za normálních okolností česká banka před vydáním svého souhlasu s úvěrem, pečlivě zkoumat potenciální dlužník, i pokud jde o solventnost. Zvlášť, když jde o velké peníze, ale také z dlouhodobého hlediska. V tomto případě nejen kontrolovaných uvedeny v údajích o dotazníku, jako je bydliště, příjmy a úvěrovou historii klienta, a to je jeho poctivost při splácení půjček, které trvalo dříve. Samozřejmě, pokud je plná zpožděním a dalšími problémy, pak je tento dlužník pravděpodobně bude odepřen úvěru.

Ale to neznamená, že můžete zapomenout na všechno o budoucích úvěrů. Za prvé, existuje zákonná omezení úvěrové historie. Například některé banky negativní informace není uloženo více než 15 let a potom jsou zničeny. Ale pokud je zapotřebí úvěr dříve, než promlčecí lhůta vyprší, můžete vyhledávat věřitele ochotných "zavírá oko" na úvěrovou historii není příliš atraktivní potenciálním zákazníkovi nebo banky, které nekontrolují úvěrovou historií.

Musím říci, že z českých bank není tak málo, jak by se mohlo zdát. Nicméně, dlouhodobé úvěry a ve velkých množstvích bez kontroly nebude moci přijímat. Ale vydávající Mikroúvěry jsou obvykle zjednodušeny, a rozhodnutí o žádosti se provádí během jedné hodiny.

Kromě toho, důkladná kontrola, včetně úvěrovou historií, lze vyhnout, pokud se ho čerpat v cestě zástavního práva nebo na základě produktu, který je koupil na úvěr (tito jsou obvykle vydávány v supermarketu). V těchto případech prostě dost předložit cestovní pas, například doklad o příjmu (pokud není, samozřejmě, to inspiruje úctu). Takový garantuje solventnost banky zcela odražení touha ponořit do minulosti úvěru zákazníka.

Pokud jde o banky se Expresspujka, Komerční banka-, 247pujcka a některé jiné finanční instituce mohou získat úvěr na zjednodušeném režimu, tento dokument alespoň bez hluboké kontrolou. Nicméně, musíte být připraveni na to, že všechny "zjednodušené" úvěry poskytnuté na základě nafouknuté ceny. No, banky vydělat ještě v soukromí ... ale pokud opravdu potřebujete peníze, pak se v zásadě mohou dostat i se špatnou úvěrovou historií.