Ekonomika roste Cheshskaya bыstree, než analytici ozhydaly


Vydáno: 16.12.2016

Vaud zopakoval čtvrtletí letošního roku, IIA vыrosla 4,4% ozhydaemыh Namísto 3%.

Pro dannыm Cheshskoho statistický institut, české HDP t sec vыros čtvrtletí letošního roku o 4,4% ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Pokud sravnyvat s pervыm čtvrtletí letošního roku, roste činil 0,9%. Obojí má za následek lepší, než ozhydaly analytiky. ONI predpolahaly, něco zopakoval Cheshskaya Economy t vыrastet čtvrtletí v průměru o 3% ve srovnání s co vtorыm čtvrtletí loňského roku a 0,3% na vztahy pro pervыm chetыrem Měsíc 2016 g
Růst HDP je možné obъyasnyt zvýšení poptávky a produkce tovarы Ve skutečnosti Peak ynvestytsyonnoy aktyvnostyu. K stejnou situaci na polozhytelnaya na trhu práce. Růst české ekonomiky letos první prevыsyl s ukazateli z roku 2007, kdy růst HDP o 5,3% zralý.
Cheshskaya Ekonomika pretenduet na tom, Avto sex uspeshnoy v Evropě v tomto roce. Na zlepšení situace povlyyaly není vremennыe faktory, tedy za následek otsenyly Vysoké analytiky.
V případě, že hospodářský růst v zemi zopakoval podtverdytsya čtvrtletí banka, Národní Cheshskom prydetsya zadumatsya objemu Avto kompletní ynterventsyyu dříve, než na planyroval. Online ryskuet okazatsya v slozhnoy situaci, kdy prydetsya zaschyschatsya nejen z polytycheskoho tlakem, ale takový tlak a dyvyzyonnыh trzích.