Že může trvat exekutoři za dluhy z půjček v případě nezaplacení?


Vydáno: 04.01.2017

V některých případech se stává, že úvěr dluh roste, a dlužník stále ji nemůže zaplatit. V této situaci české banky mohou trvat až dva směrů činnosti:

Obraťte se na inkasní agenturu, jejíž pracovníci přes hrozby a dalších zákonů se bude snažit přinutit dlužníka k zaplacení jistiny úvěru a úroků na něm.

Požádat soud o jejich právo na náhradu škody. V případě kladného rozhodnutí pro banku vstoupit případové exekutoři (exekutoři), jejichž činy jsou naprosto legitimní a řídí příslušnými předpisy.

Samozřejmě, to je nejlepší, aby se nedostala do situace, jako je tato, ale pokud po kontaktování banky k soudu zašle rozhodnutí dlužníkovi vykonavatelé, bylo by hezké vědět o svých právech a povinnostech v tomto případě, stejně jako možností exekutorů.

Dlužník má právo na dlužníkovi po rozhodnutí soudu, aby dobrovolně splatit dluh. V opačném případě se nevyhýbají setkání s exekutory, a nejsou povinni upozornit na jeho příchodu do předem.

Jako exekutoři jsou vládní úředníci, že nemá smysl na nich, aby se zapojili do diskuse, ale to by mělo ukázat, bdělost, aby nedošlo ke spuštění do podvody. V těchto exekutorů by měla být jednotná, což odpovídá modelu certifikát s příslušnými podpisy a těsnění, které potvrzují jejich pověření a dokumenty s přesnou částku dluhu dlužník-dlužníka.

Po instalaci exekutorů, které patří do úředních orgánů, je vhodné spojit se s nimi do konstruktivního dialogu. Pokud máte možnost v blízké budoucnosti splatit dluh, je třeba splnit. Zámek dveří nesmyslné, protože exekutoři mají plné právo jej uvolnit od 6 hodin do 22 hodin.

Pokud tomu tak není plánována brzy schopen splatit dluh, bude připravovat nemovitosti pro konfiskaci.

Že může trvat exekutoři?

Exekutoři splatit dlužnou částku dlužník může trvat skoro všechno. Je mnohem jednodušší přenést je uvedeno v kategorii práva nemovitostí, které exekutoři nemají právo vzít pryč:

vzhledem k dlužníkovi bydlení, kdyby jen;
toaletní potřeby, domácí Essentials: oděvy, nádobí a tak dále;
majetek, který nepatří dlužníkovi a jeho rodiny, pokud lze prokázat, šeky, smlouvy, dohody a tak dále;
majetek potřebný pro dlužníka a příjmů (jako je například počítač pro programátora, auto a paliva pro taxikáře, stojan a kartáče pro umělce a tak dále).
Všechny ostatní kategorie vlastnictví exekutorů jsou oprávněni vzít v úvahu dluhu ze strany dlužníka. Sada na úředním útvarem, který je navržen tak, aby pouze provést rozhodnutí soudu, protože jejich vzdor může mít za následek jsou trestně odpovědní.