Družstevní záložny - alternativa k bankovních úvěrů


Vydáno: 05.12.2016

Díky zlepšení makroekonomické situace v České republice, tam byly tendence k oživení finančních mechanismů. Banky a další finanční instituce nemohou trvale zaznamenat značné ztráty. A jak surovinové základny ve formě vkladů fyzických a právnických osob se začala postupně oživovat, s "dobrou úvěrovou" - předčasně splatit, stále více akutní otázek ziskovost úvěrů.
Vedení nad družstevními záložnami říká, že na rozdíl od bank nemají žádnou provizi a dodatečné platby. Přesto, pokud je potřeba zajistit úvěr v družstevní záložně, budete nejprve nutné provést vstupní poplatek ve výši 5-20 dolarů. Což je nevratný. Také je potřeba uhradit příspěvek share (může být pevná částka nebo procento z výše úvěru), který pak bude vrácena. Výsledkem je, že celková jednorázové náklady na úvěr v družstevní záložně se může pohybovat od 10 do 100 dolarů.

Na rozdíl od období masivní nezajištěného úvěru, která byla pozorována v letech 2006-2008, GG, je úzkostlivě odbory podílejí na výběr potenciálních dlužníků. Myslíte si vyžadují kopie pasů a cín potvrzení o příjmech, doklad o finančních aktiv a přítele. Také zkontrolujte všechny informace alespoň o 2. databáze Credit Bureau, a žádal, aby našel ručitele.

Přesto, pokud potřebují peníze co nejdříve, aniž by byrokracii a bezpečnostní prověrky, myslím, že bychom se měli dívat směrem k družstevních záložen jsou alternativních zdrojů bankovních úvěrů.