Dovolená úvěr: fikce nebo realita?


Dovolená úvěr: fikce nebo realita?

Čím blíže je chladné období, zejména obyvatele České republiky snění zaslouženou dovolenou v teplém moři nebo do hor jakékoliv vzdálené zemi. Ale ne všechny rodiny jsou používány, jak ušetřit peníze na dovolenou po dobu jednoho roku, poté zabezpečit královskou dovolenou na ostrovech. To je důvod, proč, možná je zvláště populární v Česká republika začala používat nabídky dovolenou úvěru. Mnoho plakáty a veřejné zastávky vidíme nápisy jako: "Chcete si odpočinout? Unavený z jednotvárnosti každodenního života, ale ne dost peněz na letenku? Vzít půjčku a vyřešit všechny své problémy! ". První myšlenka, která přijde - je: "Proč já? Nějak žít bez moře, proč jít do dluhů, pak jim platit po celý rok? ". Nicméně, to může trvat pět až deset minut a všechny vaše myšlenky budou opět na tom, zda využít této nabídky.

Mnoho lidí říká, že by chtěli, aby alespoň jednou dobrý pocit ročně - v klidu, a skutečnost, že pak bude mít šest měsíců nebo rok splácet úvěr, ale nijak zvlášť nezajímá. Jiní věří logické začít v předstihu půjčky za nižší cenu a pak splácet s nevybraným dovoleným peněz. Ve skutečnosti, pokud je správně vypočítat jejich finanční sílu a můžeme vzít úvěr na dovolenou. Mnohé cestovní kanceláře nyní nabízí tyto možnosti - byste měli vzít v úvahu jen proto, že banka získat takové půjčky je velmi obtížné. Je tomu tak proto, že úvěr na dovolenou není tak populární jako například úvěr na nákup automobilu nebo domácích spotřebičů. To je, ve skutečnosti, jen peníze, podle většiny, jít "nikde". Na druhou stranu, pokud dlužník nevrátí úvěr na auto, to odvádí od něho a banka prodává na částku, která je dostatečně na splacení dluhu. Ale v případě, že dlužník nemůže platit kreditní peníze, které si vzal na výlet, co si vzít z ní? To je to, co zastaví českých bank z vydávání těchto úvěrů.

Jak již bylo zmíněno, mnoho cestovní kanceláře nabízejí zakoupit jízdenku na úvěr. V tomto případě je úroková sazba se může pohybovat od 14% do 60% ročně. V průměru 24% - 27%, vše závisí na době banky za podmínek a dokumentů, které jste zadali, když uděláte úvěr. Schéma příští tour společnost bere úvěr v bance v České republice platit pro vaši cestu a zaplatit úroky na úkor slevy, které by vás mohly poskytnout s obvyklou kolo nákupu. A platíte za cenu zájmu cestovní kanceláře a cestovní společnosti. Nezapomeňte, že poskytnutí takového splátku ne všechny cestovní kanceláří a agentur ne všechny zájezdy. Je také důležité, aby odkládat peníze na zálohu, protože všichni víme, jak to je, mnozí z nás pochází z dovolené bez koruny v kapse a nelze provést požadované množství, což způsobuje problémy sami.

Mnoho lidí rozeznat bankovní kreditní kartu a zaplatit za ně používat svou dovolenou, které poskytují konkrétní informace o bance, kam jdou utrácet peníze. Tato volba je také dobré, zvláště pokud máte čistou úvěrovou historii a spolehlivého ručitele. Uvědomte si, že všechny kreditní karty, tam je úvěrový limit překročen, nemůžeš. Pokud je třeba ji zvýšit - kontaktovat banku s prohlášením na toto, "správný" použití kreditní karty dříve, že banka zvýší úvěrový limit do určité výše.

Takže pojďme spočítat, kolik můžete udělat půjčku na dovolenou. Například můžete vydat na výlet pro celou rodinu, která bude stát 30 tisíc eur. Výpůjčky - 6 měsíců. Několik možností splácení:
1 Vezmeš si jízdenku ve splátkách po dobu šesti měsíců, zaplatí měsíčně na 5 tisíc eur během všech šesti měsíců. V tomto případě se přeplatek bude téměř.
2 - Kupte si jízdenku prostřednictvím cestovní kanceláře po dobu jednoho roku. Úroková sazba v tomto případě - 26% ročně. Měsíční příspěvek bude 3150 korun. Přeplacenou dávku procenta za celý rok bude 7800 korun.
3 - Pokud dáte bance potřebné doklady a mít čisté úvěrové historie, banka může poskytnout úvěr na 14% ročně, ale v případě velké štěstí. V tomto případě je měsíční splátka částka na 2850 Kč za rok. Celková výše přeplatku za rok bude - 4200 korun.

Měli byste myslet na rozhodnutí odejít úvěr, a pokud najdete tu nejlepší volbu pro získání a splácení úvěru, bez obav vyrazit na dovolenou!