Diabetici mají šanci. V České republice začali používat nové léky


Vydáno: 07.08.2015 | Aktualizace: 07.08.2015

V průběhu zemědělské-ekonomické studie pozorovány 324 pacientů, kteří měli diabetes typu II, potvrdila účinnost léčby. Na začátku léčby dražší, ale tak, cena je výrazně snižuje náklady na boj proti budoucím komplikacím.

V České republice, se začínají používat nové léky, které pomáhají diabetiky. Nehledě na skutečnost, že počet diabetiků se každoročně zvyšuje jejich životní prodlužování naděje. Pomáháme diabetiků, by měl nový nástroj, který byl aktivní na českém farmaceutickém trhu. Před třemi týdny, American Diabetes Association, potvrdil, že je jedním z nejslibnějších léčby, které nemá žádné vedlejší účinky. Nástroj je utajované hliptinov a je jedním z nejčastějších nových léků při léčbě diabetu.

Dříve by předepsat pouze ty léky, které mají vážné vedlejší účinky. Nové léky zvláště výhodné pro pacienty, kteří trpí cukrovkou druhého typu. Druhý typ je nejčastější u starších lidí, a lidé, kteří mají nadváhu. V České republice, druhý typ diabetu se vyskytuje u 92% diabetiků, že přibližně 790 000 lidí.

V hliptinov, velmi slibný jsou takzvaný hlifloziny, který se objevil na českém trhu před rokem. Přibližně 9000 pacientů zažili nový nástroj. Pacienti, kteří byli léčeni, klesla na 10 kg hmotnosti, snižuje hladinu cukru v krvi. Nástroj také pomáhá snižovat krevní tlak a cholesterol. Výzkum ukazuje, že nové léky mohou pomoci ušetřit peníze. V současné době, asi 10 až 15% nákladů medicíny je bojovat diabetu.