Čtyři způsoby, jak snížit náklady na úvěry na bydlení


Vydáno: 10.11.2016

Jak snížit náklady na hypoteční úvěr, pokud již vydala kontrakt
splatit dříve
Nejvýnosnější způsob - předčasné splacení. Máte-li splácet v předstihu stanoveného smlouvou, vzroste na konci bude mnohem méně. Ale tato metoda je účinná, za předpokladu, že banka nemá žádné sankce za předčasné splátky a měsíční provizi ve výši původní výše úvěru. Jestliže jsou tyto body ve smlouvě, v urychleném splácení namísto toho může být přeplatek.
zvolit klasiku
V závislosti na době, po kterou je úvěr přijato, je nutné zvolit způsob splácení - důchod (stejných splátkách,) nebo klasický (snížení poplatků). Pokud si vzít půjčku v dlouhodobém horizontu, pomůže zachránit druhou možnost. Pokud jste původně vyplatila tak, aby zaplatit, snažit vyjednat s bankou o změnách.
změna banka
Po 3-5 let poté, co úvěr může být převedeny do jiné banky. Během této doby se rychlost soutěže by mohl spadnout. Také ptát, možná vaše banka objevila výhodnější software a můžete jít na to.
Perekreditovyvatsya výhodné, když úrokové sazby jsou nižší než 1% nebo více, a do konce úvěru zůstává více než 5 let. Ale v tomto případě muset znovu náhradu nákladů všech dob.
požádat o slevu
V případě, že výše úvěru přesahuje 300.000 $., Mohou nárokovat slevu na ročním úrokem ve výši 0,25-0,5%. A aby bylo možné, neboť k podpisu smlouvy, a po něm.
Takový bonus banka může poskytnout pravidelné zákazníky. Kdyby se formoval plat kartu nebo jste úspěšně splatil úvěr, může se očekávat, že ke snížení úroků. Většina bank se zdráhají mluvit o této možnosti k zákazníkům. Proto je nutné čas od času se ptát, jestli můžete získat tyto výhody.
Jako experti říkají, že významné snížení úroků z úvěrů může "vyjednávat" bankéři v období povýšení. Takové dárky jsou více ochotni dělat na začátku léta, Nový rok a další svátky.