Čtyři způsoby, jak snížit náklady na úvěry na bydlení


Čtyři způsoby, jak snížit náklady na úvěry na bydlení

Jak snížit náklady na hypoteční úvěr, pokud již vydala kontrakt
splatit dříve
Nejvýnosnější způsob - předčasné splacení. Máte-li splácet v předstihu stanoveného smlouvou, vzroste na konci bude mnohem méně. Ale tato metoda je účinná, za předpokladu, že banka nemá žádné sankce za předčasné splátky a měsíční provizi ve výši původní výše úvěru. Jestliže jsou tyto body ve smlouvě, v urychleném splácení namísto toho může být přeplatek.
zvolit klasiku
V závislosti na době, po kterou je úvěr přijato, je nutné zvolit způsob splácení - důchod (stejných splátkách,) nebo klasický (snížení poplatků). Pokud si vzít půjčku v dlouhodobém horizontu, pomůže zachránit druhou možnost. Pokud jste původně vyplatila tak, aby zaplatit, snažit vyjednat s bankou o změnách.
změna banka
Po 3-5 let poté, co úvěr může být převedeny do jiné banky. Během této doby se rychlost soutěže by mohl spadnout. Také ptát, možná vaše banka objevila výhodnější software a můžete jít na to.
Perekreditovyvatsya výhodné, když úrokové sazby jsou nižší než 1% nebo více, a do konce úvěru zůstává více než 5 let. Ale v tomto případě muset znovu náhradu nákladů všech dob.
požádat o slevu
V případě, že výše úvěru přesahuje 300.000 $., Mohou nárokovat slevu na ročním úrokem ve výši 0,25-0,5%. A aby bylo možné, neboť k podpisu smlouvy, a po něm.
Takový bonus banka může poskytnout pravidelné zákazníky. Kdyby se formoval plat kartu nebo jste úspěšně splatil úvěr, může se očekávat, že ke snížení úroků. Většina bank se zdráhají mluvit o této možnosti k zákazníkům. Proto je nutné čas od času se ptát, jestli můžete získat tyto výhody.
Jako experti říkají, že významné snížení úroků z úvěrů může "vyjednávat" bankéři v období povýšení. Takové dárky jsou více ochotni dělat na začátku léta, Nový rok a další svátky.