ČSOB v České republice rabotet elektronické peněženky


Vydáno: 25.01.2017

Pro jednoduchost a rychlost internetové platby Československá obchodní banka (ČSOB) vyvinula nový digitální peněženku MasterCard Mobile Online, který nevyžaduje stálou číslo vstupní kartu.

Digitální peněženka je používán více 6500 českých a slovenských obchodů a více než 50 000 obchodech v zahraničí. Je možné dát peněženku adresu pro doručení objednaného zboží, ke každému nákupu přes digitální peněženky adresy budou automaticky převedeny na prodávajícího, a pokaždé, když není potřeba ji zadat ručně. S 2015 oficiálně povoleno dobíjet mobilní úvěr prostřednictvím mobilních operátorů přímo v aplikaci.

V případě, že zákazník již používá digitální peněženku MasterCard Mobile, všechna předchozí nastavení - heslo a stažené mapy jsou automaticky převedeny do nového rozpočtu. Pomocí nové klientské aplikace se automaticky stává členem soutěže v jedinečné hudební cestu do Londýna pro dvě osoby.

ČSOB byla založena státem v roce 1964 za účelem financování zahraničního obchodu a směnné operace. V roce 1999 většinový podíl získal KBC Bank - člen belgické skupiny KBC. V červnu 2007, KBC se stala jediným akcionářem ČSOB. Od 1. ledna 2008 Slovenská pobočka byla oddělena od české banky.