Credit "studentská": kde získat úvěr na vzdělání?


Vydáno: 27.10.2016 | Aktualizace: 27.10.2016

Pokud jste přišli na vysokou školu na rozpočtu, ale bez peněz, nemusíte zoufat. Tím učení může zaplatit přes cíl v kreditech na vzdělání. Zachytili jsme 5 návrhů českých bank.

Podle bankéřů sebe, poptávky po úvěrových produktů pro ty, kteří chtějí studovat na minimum. "Vzdělávací úvěry v České republice není v poptávce. Občané měl tedy vědoma školného na vysokých školách, navíc výrazně poklesl na úroveň příjmů, obecně rostoucí objem zakredytovanosti, zpoždění, zhoršující se kvality dlužníků.

Ale vzít úvěr na trénink může být.

5 kreditů pro vzdělávání


1 Úspory - Znalosti státní podpory. Každá částka až 180 měsíců, je zapotřebí doklad o příjmu, dlužník věku 14 let, úroky z výše úvěru na 7,62%.
2 Fio banka - Higher Education. Výše úvěru. - Až 30 tisíc korun, po dobu 2-6 let, budete potřebovat potvrzení o příjmu, věku dlužníka 16 let, úroky z výše úvěru na 11%.
3 GE Money bankovní údaje Znalosti - síla z výše úvěru - až 50.000 Kč, tečka. - 12,5 let, potřebují doklad o příjmu, věku dlužníka 18 let, 14.90%.
4 ING Bank N. V. - Education. výše úvěru -. od 15 tisíc do 700 tisíc Kč, termín. - až 7 let, je třeba doklad o příjmu, věk dlužníka z 16, 18%.
5 mBank - Education. Výše úvěru až do 50 tisíc korun, doba -. od 1 do 6 let need doložení příjmů, věku dlužníka 21 let, úvěr je vydán pod 19%.

Nejlevnější úvěr na studium na střední škole v poměru 7,62% pa nabízí Česká spořitelna. Půjčit může být libovolné množství výměnou za 15 let. Závazek, že při registrace je nutná. Hlavní nevýhodou nabídky - mít možnost studovat pouze ty univerzity, které se programu účastní úvěry se státní podporou. Zbývající úvěry stát mnohem víc.

Studenti nebo jejich rodiče mohou získat zpět 13% nákladů na školení. Získat peníze, může být vzhledem k finančnímu úřadu v komunitě.
Ušetřit na úvěr je možné, ne-li brát v plné výši pro výcvik, a některé z nich - jako například během prvního roku v naději, že student může najít si práci a později musel platit za jejich výchovu. Dlužník úvěr může být student sám, nebo jeho rodiče.