Credit splatnosti otevřené.


Vydáno: 11.10.2016 | Aktualizace: 13.10.2016

Kreditní zpoždění open - situace znám mnoho. To může být způsobeno náhodných chyb banky nebo zavinění ze strany dlužníka. V prvním případě byste měli okamžitě hlásit do banky a pochopit situaci. Ale v případě, že důvod spočívá v jejich "hříchy" Například z důvodu neschopnosti splácet včas další platby, je nutno odložit vznik úvěru do banky tím, že doklady potvrzující problému. Je pravděpodobné, že banka bude setkat se s tebou a nebude v kritickém období svého života účtovat penále za půjčku.

Co hrozí, že dlužník je otevřen pozdě?

Dlužník, který přestal dělat hypoteční splátky kvůli náhlému zhoršení finanční situace, budete možná muset prodat zastavené nemovitosti, která je zapsána v úvěrové smlouvě, a strávit výtěžek na splácení úvěru. Není třeba odložit prodej zástavy, protože čím déle zátah, tím více kumulovaného dluhu a platit později mít v každém případě. Obecně se kredit open zpoždění způsobená zákazníkem finanční krize v naší době je častý výskyt, ale měli pokusit ne zhoršit situaci.

Situace není úplně beznadějná ...
Dlužníky, kteří mají kreditní historii se zápornou charakteristikou, výrazně snižuje pravděpodobnost získat úvěr s rozumnou úrokovou sazbou. Ale to neznamená, že současná zpoždění zavřenými dveřmi dlužník do banky navždy. To vše závisí na složitosti situace, jinými slovy, termíny a výše dluhu zákazníka, který potřebuje půjčku.
Na kladné rozhodnutí o poskytnutí půjčky zákazníkům většiny bank lze očekávat v případě, že časová prodleva nezdrží déle než měsíc.
Ale protože ne všechny banky, a ne ve všech případech půjčují otevřené zpoždění, pak možná budete muset najít jinou cestu ven z této situace.

Existuje několik způsobů, jak získat úvěr po lhůtě splatnosti:
Nákup nábytku nebo spotřebičů, na úvěr na krátkou dobu. Mít úvěr, budete chtít, aby se pokusili provádět platby na čase, takže vaše úvěrová historie zlepší. Předtím, než banka "demonstrovat" se v příznivém světle a zvýšit svou šanci na získání další úvěr v dlouhodobém horizontu mnohem vážnější.
Půjčka na auto v továrně. V tomto případě je pravděpodobnost kontroly vaší kreditní historii s použitím kreditní bodování je velmi nízká, a budete pravděpodobně bude automaticky půjčky. Splácí ho bez problémů můžete sladit své kreditní historii. Tato možnost je pro ty, kteří budou kontaktovat banku o úvěr je ke koupi vozidla.
Hledat pomoc u soukromých věřitelů. Všimněte si, že v tomto případě budete muset prezentovat velké množství dokumentů, a platit vysoké úroky z úvěru. Tímto způsobem chrání věřitele sebe i své vlastní prostředky.
Odvolání k úvěru makléřů, kde se vaše úvěrová historie pomáhají opravu. I když to není levné, ale budete mít možnost získat úvěr. Kreditní makléři pravomoc řešit všechny problémy s bankou a agentury pro inkaso když převedl úvěru po splatnosti.
Dobrým východiskem je provést restrukturalizaci úvěr ve kterém je možné rozdělit platby do menších množstvích prodloužení plateb nebo vrácení majetku klienta.
Nezaměstnaní, kteří chtějí získat úvěr, ale jsou otevřené pozdě, může být vhodné udělit rychlé hotovostní úvěr nebo kreditní kartu. Ale v prvním případě dlužník může dovolit "hit" vysoké úrokové sazby, a druhá částka nemusí být dostatečná. Je také třeba si uvědomit, že ne všechny banky budou setkat se s tebou.
V současné době nejsou k dispozici žádné banky, které nemají zájem po lhůtě splatnosti úvěrů potenciálními dlužníky, ale některé výjimečně nadále vydávat úvěrů, ale s mnohem vyšší úrokové sazby, takže se pak zůstávají ve výhodné poloze.

Zcela jistě nepřinese situaci ve prospěch zpoždění, a okamžitě se snaží najít kompromis s bankou. Ale pokud nastala taková situace, nyní máte představu o možných způsobech jeho řešení.