Credit dluhy manžel: jak chránit sebe a své děti


Vydáno: 13.02.2017

Jsem si jist, že mnozí se shodují, že nejdůležitější věc v životě - je blaho jeho rodiny. Jak se říká - můj dům, můj hrad. Ale co když jedné z věží samotné pevnosti, která by měla být obhájce horníků a tak nejistá, že místo toho, aby rodinu silně táhne od něj? A pak, když později ukáže, že mají jednu nebo dvě půjčky v bance? By měla rodina z nedbalosti otec a manžel vzít vinu za své dluhy?

Jak se to stalo?


Váš život bylo vše relativně dobře, dokud jste zjistili, že vaše žena je uvedena kreditní dluh? Nezáleží na tom, pro jaký účel navrhl půjčku, a pak případy, kdy jsou peníze důležitější - pokud již zahájila banka přijít do kontaktu s vámi, pak se váš manžel nemůže splatit.

Často to začíná rozhovory s žádostí mluvit s manželem o návrzích dluhu splácení a rozhodne o dluhu smírně. Pak si vysvětlit, co se získává v manželství, včetně dluhu, je společná pro manžele (smutně, ale to je fakt). "Good" strýc banka může nabídnout restrukturalizovat dluh a zaplatit její menší části mohou být i řízený jej odložit po určitou dobu.

Ihned je třeba poznamenat, že vaše pokusy o změkčení zaměstnanců finanční instituce, říkat jim o již obtížných životy všech zel a svého manžela (alkoholismus, gamblerství, atd.) Netýká se pozice vašeho podnikání. Kromě toho se v průběhu času, tón zvoní jménem právech banky (pravděpodobně to bude mít kolektory) může výrazně změnit. A nebudete vyzváni k rozumu s tím mužem, a bude trvat na splácení svého dluhu vám. Pokud to není váš neopatrný člověk, co jste se nevrátil peníze banky, je pravděpodobné, že dát věc k soudu.

Úvěrové pohledávky pár v České republice


Mezi Czekh páru na to, zpravidla není pochyb, neboť všechny spory týkající se rozdělení majetku a dluhů, které byly jasně stanoveny ve smlouvě o manželství. Poté, co je předepsáno podmínkou, že úvěry jsou přijímána bez souhlasu manželky (manžela) zaplacené s penězi osoby, která převzala úvěr, jednou provždy jasné, že splácení - je problém člověka, který opustil jeho podpis na smlouvu o úvěru.

Někteří lidé také jiný názor v této věci - "smlouva, ale já ho miluju." A jen málo mají tendenci uzavřít takovou dohodu o manželství, které ve skutečnosti často vede k takových chvílích, kdy žena s dětmi v náručí muset vrátit půjčku neopatrný muž.

Jak se chránit své zájmy?


Za prvé, budete potřebovat střízlivý a jasnou mysl. Je logické, že sám určit, kdy jste řekl, že jste dluží určitou částku, je obtížné. Ale paniky v tomto případě také nemají Mate. Za prvé, shromáždit všechny dostupné úvěrové dokumentace a obraťte se na zkušeného právníka. Samozřejmě, že to stojí peníze, ale specialista na řešení takových případů a ušetří nervy a možná i majetek, protože zpravidla je zabaven od dlužníka.

Velmi důležitým bodem - váš domov koupil ve společném manželství, nebo dokonce manželství. Pokud se "to", ztráta bydlení, měli byste se bát, podle zákona to je jen na vás. "Po" - polehčující okolnost může být, že máte malé děti nebo si svůj pobyt na mateřské dovolené. Exekutoři nebude vypudit ženu s dítětem z jednoho pouzdra.

Stojí za to, pokud budete sbírat svědky, kteří potvrzují, že manžel vás, říkat vztah není stanovena, a ty nejsou zapojeny do zpronevěry vypůjčené peníze. To je velmi důležité, pokud lze dokázat, že lidé vydávají peníze na oblíbenou, ne rodiny. Pak odpovědnost za své dluhy budete krýt. Také nezapomeňte na takových faktorech, jako před pojmem úvěr. Pokud vypršelo, banka nemá právo žádat od vás.