Crédit Agricole


Vydáno: 15.04.2016 | Aktualizace: 15.04.2016

Crédit Agricole Group je na maloobchodním trhu bankovních služeb ve Francii, a má jedinečnou konkurenční výhodu s našimi dalšími sítěmi regionálních bank a LCL.
09.03.2016 Credit Agricole Group představila svůj nový střednědobý plán, "Strategický Ambition 2020", který je odvozen od "Credit Agricole" v roce 2016 a je součástí projektového týmu v roce 2010. Plán převody Credit Agricole rozsáhlé ambice reagovat na nové výzvy, které se vyskytují na pozadí významných změn.
Tento plán bude stavět na silném straně banky. Pevné kooperativní kořeny, zákaznicky orientovaná model univerzálního bankovnictví s pobočkovou sítí 39 regionálních bank, mezinárodních retailových bank a výkonným specializované obchodní linii posílí vedoucí postavení na trhu rok co rok, ve všech našich obchodních oblastech. Dlouholeté zkušenosti našich zaměstnanců a naší pevný závazek, pokud jde o sociální odpovědnosti podniků, přinese ovoce produktivní v naší každodenní práci.
Transformace pobočkové sítě poskytovat lepší zákaznický servis byl začátek internetové revoluce, která dramaticky změnila očekávání našich klientů. Chtějí online přístup k celé škále služeb bez ztráty lidské, místní komunikace, například, a nákladnější, pokud jde o zkušenosti a doporučení. V reakci na tyto výzvy, Crédit Agricole Group začal "opravu" generálku své sítě v souladu s specifika jednotlivých bank a jejich zákazníků.
Naším cílem je využít technologie, které zákazníkům pochopit a používat ke zlepšení vztahů a co nejlepší využití odborníků a poradců skupiny Crédit Agricole.
Zdroje energie a ekonomiky životního prostředí
Mimo trendů společnost, hospodářství a zdrojů energie, životní prostředí je na vzestupu. Přírodní zdroje a občané snižují by se měly stát více transparentní jejich spotřeby. Různé společnosti se vyvíjí energie prezentaci svých výrobků, energetické hráči předvídat přechodu energii.
Pro Crédit Agricole, existují tři možnosti: zvýšení energetické účinnosti bydlení, podporovat obnovitelné zdroje energie a společensky odpovědné investování.