COMMERZBANK Aktiengesellschaft


Vydáno: 27.04.2016 | Aktualizace: 27.04.2016

COMMERZBANK AktiengesellschaftCommerzbank je váš partner pro pořádání firemních bankovních služeb v České republice. Naneste na základě našich dlouholetých zkušeností jednotný model zákaznický servis, a získat moderní finanční banku.
Commerzbank na českém trhu od roku 1992, kdy otevřela pobočku v Praze. V období od roku 1998 do roku 2001, když otevřela své pobočky v Brně a Ostravě. Pak v roce 2007 přidal kancelář v Plzni. Díky naší dlouholeté působnosti na českém trhu, jsme se seznámili s jejími specifiky a právního prostředí. Kromě našich zkušeností finančního řízení a znalostí, dáme naše know-how, a to nejen německých firem, které působí v České republice a českých firem, které mají souvislost s Německem. Dále poskytujeme služby pro domácí středních a velkých podniků. Jsme strategickým partnerem pro své mezinárodní a domácí události.
 Německé úřady ve všech zahraničních poboček (účelové podpory při vstupu na trh, pomocí místní sítě obchodních komor, daňovými poradci, právní poradenství, poradenské firmy). Globálně sjednocené modelu zákaznických služeb, jak je známé a používají zákazníci v Německu.
Vaše kontaktní osoba je stále vaše kontaktní osoba, která na základě vašich požadavků a představ, koordinací zapojení poradců a odborníků v globální bankovní pobočkové sítě.
Zajišťujeme:
Provozní a investiční financování (uveďte úvěry, obligace, cenné papíry).
Fúze a akvizice (financování prostřednictvím vlastního kapitálu, cash management, cash poolingu, firemních účtů).
Informace o stavu účtů a transakcí s nimi (treasury platebního styku, vklady).
Zachování volného cash flow (peněžní a měnové transakce, zahraniční obchod, trade finance).
Strukturované Exportní financování (řízení rizik).
Úroková sazba a devizové deriváty (komoditními deriváty).
COMMERZBANK Aktiengesellschaft je průkopníkem inovací a nabízí zúčastněným klientům, na rozumné správě svých osobních financí, nejdůležitější produkty a služby za nejlepší ceny. Sortiment výrobků nyní zahrnuje osobní, obchodní a spořící účty, kreditní karty, hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry a kreditní karty.
Dnes COMMERZBANK Aktiengesellschaft zaujímá důležité místo v českém bankovním sektoru, a to i přes rostoucí konkurenci zůstává lídrem v oblasti retailového a internetovém bankovnictví.
Business Network COMMERZBANK Aktiengesellschaft v České republice, je finančním centrem. Finanční centra se nacházejí ve velkých městech, a nachází ve velkých obchodních center. Návštěvníci najdou terminály s trvalým přístupem na internet používat své účty, telefonem s přímou volbou na call centrum banky a v neposlední řadě, finanční poradce.