Co věřitelé často schovávat před věřiteli?


Vydáno: 26.10.2016

Chcete-li získat potřebný úvěr, někteří lidé jsou ochotni skrývat negativní informace o jeho minulosti finanční činnosti, což má často negativní charakter. Ale bankovní instituce je velmi obtížné podvádět a vzdělaní pracovníci ve finančním uchrezhdeiy "dva účty" odhalují záměry podvodníky. Takže jaké jsou triky na otázku?

Jedním z nejčastějších podvodů ze strany dlužníků se skrývají své skutečné náklady. Nicméně, mnoho potenciálních dlužníků se snaží ležet ve fázi vyplňování, nahrávání v dokumentesuschestvenno podhodnoceny výkonu. Tímto způsobem chtějí ukázat banky, která peníze na zaplacení úvěru musí stačit. Samozřejmě, že bankéři jsou si dobře vědomi těchto metod podvodů.

Informace budou dlužník v každém případě upravena věřitele. Tato nejnovější sestavení je založen pouze na jejich datům a nesmí izpokazateley klienta dotazník. V praxi k takovému narušení náchylnější klientů realita, kteří mají malé příjmy. Ale zaměstnanci banky musí kontrolovat potvrzení o příjmu a jeho obsahu. Bohužel, tyto údaje není vždy dostatečné k určení reálné příjmy občanů. K dispozici jsou také jednodušší pro bankovní situaci, kdy právě absolvoval osoba projevuje v dotazníku, že například spravující velký kompanieyi vysoký plat. Tento vizionář okamžitě popřel. Často dlužníci zakrýt skutečnost, že ostatní banky již mají stávajících úvěrů.

Samozřejmě, že dluh u jiné finanční instituce je velmi snadno kontrolovat a postačí zkoumat úvěrovou historii klienta. Někdy se věřitelé a přenáší je všechny pryč, protože současná úvěrovými institucemi asi tři desítky a banky často spolupracují jen málo.

Tak se zdá, že část úvěrové historie vypůjčovatele je uložen v jedné kanceláře, a zbytek - v jiném. Když to v případě, že banka nespolupracuje s touto organizací, která zaznamenala negativní úvěrová historie člověka, věřitel o tom a nevím. Samozřejmě, že banka může zařídit podrobnou kontrolu klienta, ale k tomu jedné osobě, kterou nebude. Každý den vynalézavost dlužníci jen zvyšuje. Například některé finanční instituce potvrzuje častou padělání osvědčení o osvobození.

Tento dokument obsahuje obecně zpoždění úvěru. Často dlužníky z hypoték, které nejsou vybranými byt, obytnou plochu předepsané pro děti a mladistvé. To vede k soudu o zákazu bankéři zvolte majetku a vystěhovat lidi. Někteří dlužníci jsou speciálně vyrobené nelegální úpravy na bydlení, že banka měla problémy s prováděním nemovitostí.

Počet těchto vylepšení bude jen růst, jak si mnoho lidí v České republice věří, že neplacení bankovního dluhu není trestný čin. Tak rozhovor vysvětlit tyto výroky tím, že finanční instituce jsou také klame své zákazníky.