Co určuje úroková sazba pro podnikatelské úvěry a jak ji snížit?


Vydáno: 21.02.2017

Ačkoliv v současné době úvěrové a finanční vztahy mezi finančními institucemi a podniky již dosáhly stádia celkové nedůvěry, která převládala mezi nimi před deseti lety, je stále jejich stav je špatný. Z tohoto důvodu, mnoho firem i nadále brát peníze od soukromých investorů v rámci "skromný" 3% -5% za měsíc, i když banka získat úvěr by mohlo být levnější. Avšak postupy pro vydávání půjčky bankám stikrbyu tak protáhl, že se stane nerentabilní podniky počkat, až se věřitel podiví, dát jim peníze.

Co určuje úrokovou sazbu?

Nicméně, podnikatelské úvěry na lichvářský levný pouze tehdy, pokud si porovnat úrokové sazby stanovené bank na jednotlivce i podniky, naposledy méně štěstí. Navzdory tvrzení bankéři spolupracovat s malými podnikatelských úvěrů, budou nadále poskytovat alespoň 20% -25% ročně. Nicméně, některé ústupky bankéři ještě dělat. Například, oni umožňují podnikům, jejichž příjmy jsou sezónnímu charakteru splatit půjčku pro stejný sezónního rozvrhu. Kromě toho, stal se dostupný úvěr bez ručitele na malé a střední podniky. Nicméně, tyto ústupky jsou nějakým způsobem ovlivnit již tak vysoký přeplatek, který je tkvící v těchto úvěrů. Celkově se úrokové sazby závisí na několika faktorech. Za prvé, věřitel se dívá na obchodních firem žadatele a jeho finanční aktiva zaznamenaných v daňové vykazování. Také důležitý pro banku a pověst dlužníka mezi partnery a společnosti, které se objevily v obchodních prostorech jak nedávno jako půjčky odepřen. Neméně důležité při stanovení poplatku za půjčky s zajištění, které mohou poskytnout podnikateli a garanty, kteří vlastní likvidní aktiva. Nyní banky se staly loajální postoj k zajištění bezpečnosti a dlužníků, kteří jsou ochotni přijmout nejen realit a technologií, ale také výrobků a surovin. Více přeplatek z úvěru bude záviset na dobu, po kterou je vyroben - čím delší doba, tím vyšší poplatek za půjčku.
špatná rada


Samozřejmě, že jakýkoli dlužník chce snížit náklady na vašeho úvěru a je připraven k tolik. Někteří teoretici malovat ve svých dílech, jak jednat s bankou o snížení úrokové sazby. Jiní dokonce nabízejí začít válku s bankou se sídlem - podle svých výpočtů - nepřiměřeně vysoké míry. Za tímto účelem se doporučuje obrátit se na soud a antimonopolní výbor, na základě ustanovení občanského zákoníku. Ve skutečnosti však čeští bankéři nejsou příliš vstřícné. Návštěva stejné ve všech výše uvedených případech nebude dělat žádné dobré - jen jeden problém, protože po sérii skandálů a soudních sporů, pravděpodobně jste se obrátit na persona non grata v jakékoli úvěrové instituce.
Jako obchodník snížit poplatek za půjčku?


Pokud potřebujete úvěr, ne skandál a pochybné pověsti, že banka bude muset jednat o dobru. Nejlepší způsob, jak stimulovat věřiteli na snížení úrokového zajištění poskytované soutěžícím. To znamená, že čím blíže jeho hodnota je blíže k částce, o kterou tvrdí podnikatel, tím větší je pravděpodobnost, že banka bude výnos procenta. Pokud nemáte vlastnost společnost poskytnout úvěr, banka může nabídnout svůj byt nebo auto. Náhradě půjčky může stát stát, ale že dlužník bude muset splnit řadu speciálních požadavků. Bez státní podpory a koncesí z hypotečních úvěrů lze počítat pouze ty dlužníky, kteří již dříve registrovaných půjčku a vrátil je bezpečně, napratsyuvavshy pozitivní úvěrovou pověst. Také bude k dispozici v bance, které již máte nebo připsaných ve kterých společnost otevřela běžný účet velké slevy na zájmu.