Co se snaží skrýt občanům při provádění půjčku?


Vydáno: 16.02.2017

Mezi dlužníky často slyšet příběhy o tom, jak nevyzpytatelný podvádění dlužníci věřitelům, aniž by upřesnila, že byla napsána v úvěrové smlouvy malým písmem. Mezitím, banky zase tvrdí, že sami žalobci nepoužívat nepravdivé informace pouze na jejich žádost byla schválena. Tento vynalézavost dlužníci se může pohybovat od skromný "zapomínání" některá fakta z jeho životopisu, tak padělek.

Půjčka jako záminka k podvádění

Hlavním kritériem pro dlužníka, který se věnuje pozornost jakékoliv banky v České republice - uchazeče o solventnosti. Vzhledem k tomu, aby věřitel prokázat svou spolehlivost v tomto ohledu, někteří dlužníci začínají podvádět s jejich pracovní místa a nákladů. Nicméně, co se týče příjmů, nejsou nijak zvlášť sfantaziruet žadatel udělal, protože banky spoléhají většinou jen ty údaje, které jsou popsány. Takže všechny ty příběhy o dodatečných příjmů a údajně obdržel nájemné nebudou přijaty věřitelská vážný.

Ale s náklady, které bankovní šek je mnohem těžší dlužníků je, kam se obrátit. Například v případě, že žadatel nemá domov, může prohlásit bance, žije v bytě a rodiče ho zaplatit ne. Nicméně, finanční instituce v tomto ohledu také nevykazují žádnou nedbalost, ale proto, že každá větev má svůj vlastní "náklady karet" vypočítává na základě cen základního zboží a služeb nezbytných pro tento region.
zapomenuté úvěry

Druhým faktem je, že se snaží skrýt dlužníků obavy, které mají stávající úvěrové závazky při žádosti o půjčku. Není žádným tajemstvím, že dnes mnozí lidé nebudou platit jeden kredit. Mezitím se s každým pravděpodobnost nesplácení úvěrů se výrazně zvýšila, což je důvod, proč banky často popíral lidem, kteří mají nesplacené dluhy. Aby se zabránilo tomuto od události žadatelé prostě "zapomněli" uvést ve svém dotazníku skutečnost úvěru.

Nicméně šance, že banka neměla znát pravdu zanedbatelná. To vše proto, že úvěrová historie dlužníka nevyhnutelně bude obsahovat údaje o tom, kdo a kolik vinni lidé nyní. Pravděpodobnost úspěchu podvodů zůstává bez výslovného úvěrů od té doby zkontrolovat pověst dlužníka provedené povrchně a otevřené kreditní informace mohou být jednoduše obsažené v jiném CHB, které banka nespolupracuje.
"Lime" Help

Musím říci, že ne všichni žadatelé jsou omezeny na dočasné úvěry "amnézie" při provádění úvěr. Někteří jdou na bankovní podvody profesionálně. Například mohou koupit falešný certifikát, který uvedený plat, který je jednoznačně nezpůsobí pochybnosti ve schopnosti platit. Někdy je tento dokument přidal další, která obsahuje nepravdivé informace o uchazeče o zaměstnání a na pracovišti.

Nicméně, dlužníci padělání řešena nejen ve fázi registrace. Ano, tam byly případy, kdy lidé přinesli "falešný" osvědčení o osvobození od daně za předpokladu, že zpozdit nebo restrukturalizovat úvěr.
Jak skrýt slib?

Naše vynalézavost nezná mezí dlužníků nejen když uděláte úvěr, ale mají problémy s jejich splácením. Jak je známo zpoždění vždy zahrnovat pokuty a dokonce zabavení zajištění. Nicméně, druhá varianta je ne všichni dlužníci do duše, a tak se často snaží, aby kolaterál k dispozici pro odstoupení od smlouvy. Pro tento příklad, stroj, který je zastavené, může být "náhodně" ukraden, a v bytě, který by mohl mít banku náhle předepsané minor.