Co se skrývá za uspořádání svobodných bankovních účtů v češtině


Vydáno: 13.10.2016

Mnoho bank v České republice vyjmout zákazníky z měsíčních poplatků za vedení účtu. Výměnou za to požadovat splnění určitých podmínek.

Banky v České republice stále častěji nabízejí bezplatné vedení účtů. Výměnou zákazníci musí dát záruku, že každý měsíc na svém běžném účtu přijde peněz, plat nebo důchod. To znamená, že otevření účtu a dohodnout se na tomto stavu člověk, který je podepsán všemi jejími hlavními finančními transakcemi držet, protože banky.
Co má přijít na účet?
Platit měsíční poplatek za vedení účtu, měsíční klient by měl dorazit alespoň 10-15 tisíc eur (každé banky práh minimální). Ne všechny banky, však požadovat, aby to byl jen plat nebo důchod. Je to možné a jakýkoli jiný typ příjmu.
Také kredit zdarma slibují zákazníci a další bonusy, jako je bezúročné výběrům hotovosti z bankomatů nebo bezhotovostní transakce bez provize.
Které banky jsou volné účty? GE Money Bank, Genius zdarma a Flexi, Česká spořitelna, Osobní Účet ČS, UniCredit Bank, ČSOB, Era / Poštovní spořitelna, Era-line Účet, Raiffeisenbank, Sberbank, Citibank.


Komerční banka neurčuje konkrétní částku, která by měla přijet měsíčně klientovi. Chcete-li získat slevu ve výši 50 nebo 100% z účtů provést několik podmínek. Jedním z nich je předplacený zůstatek (žádné platby, alimenty, pomoc či penzionu). Celkem banka nabízí čtyři různé podmínky pro osvobození od licenčního poplatku, klient musí splňovat alespoň dvě z nich.

Když náplň není důležité.
Pravidelné nabíjení není jediná příležitost, jak získat 100% slevu na jízdu v České bankovní účet. Například Citibank mít dost na účtu ne méně než 250 tisíc eur.
V Komerční bance stačí na 100.000 korun. Také základem pro bezúdržbové účtu je přítomnost kreditní karty nebo hypotéky, provedený této banky nebo její pobočky, pojištění vkladů a úspor z důchodového pojištění za účelem výstavby.
V České spořitelny ze strany zákazníků očekávat nejen to, že každý měsíc přišli na účet 7.000 korun. Platit za vedení účtů, spíše využívat bankovních produktů: úvěry, pojištění, kreditní karty a další.
Banka Zuno nabízí účet zdarma a další služby bez poplatků, za předpokladu, že zákazník bude transakcí měsíčně v hodnotě nejméně 3 tisíc korun.

Jak platit za vedení účtu?
Máte-li prodlení na bankovním účtu platit výživné. Velikost měsíčního poplatku pro zákazníky v rozmezí od několika desítek do několika set korun měsíčně.

Měsíční bankovní poplatky a odstranit náklady na vedení účtu. V případě, že zákazník splnit stanovené podmínky, vrátila peníze. Podle tohoto smích je mnoho bank v České republice.

Zdarma bez jakýchkoli podmínek?
V České republice a na těchto bank nabízí účty zdarma jen. Equa bank od začátku letošního roku výměnou za žádných měsíčních poplatků požadoval splnění určitých podmínek. Jeden z nich měl měsíční dobití alespoň 10.000 korunách. Od února je tento požadavek byl zrušen a nyní otevřena a udržovat bezplatný účet může jakýkoli pobyt na území České republiky. Fio banky, mBank a Air Bank také nabízejí zdarma kredit, když uděláte produktu Malý tarif.
Při absenci měsíčních poplatků banky poskytují další služby zdarma, jako jsou výběry z bankomatů ostatních bank nebo bezhotovostních plateb bez provize. V každém případě, že vaše očekávání nebyli oklamáni, před otevřením účtu v předstihu požádat zaměstnanec banky, existují nějaké podmínky, za kterých se poplatek nebude účtován.