Co se dlužník může spolehnout na levné půjčky?


Vydáno: 28.12.2016

Bank nabízí různé úvěrové produkty. Existují programy na nejvýhodnějších podmínek, a tam jsou ty, které se vyznačují vysokou zájmu. Celkově se ziskovost bankovního úvěru je dána jeho rizika. V případě, že dlužník je rozpouštědlo a dobře ovlivněn, může se spolehnout na levné půjčky. Takže vidíte, kterému jsou banky ochotny půjčit za nejvýhodnějších podmínek.
Co půjčka programy nejsou ziskové?

Za prvé, lépe určit, které programy by se neměla vztahovat, pokud plánujete získat nejlevnější úvěr. Šíření sazeb na úvěrovém trhu je velmi velký, spotřebitelské úvěry vydané v rámci 15-60% ročně, a někdy i vyšší. Existují programy, které jsou vždy vyznačují vysokou mírou:

Úvěry od IFO. Sazba z kreditních fondů MFI je v 1-3% za den. Tyto úvěrové produkty jsou zaměřeny nikoli na ziskovost, a naléhavost a dostupnost.
Expresní úvěry od bank. V případě, že banka nabízí nouzové úvěry, to s sebou nese riziko selhání finančních prostředků. Čas ke kontrole kvality ze strany dlužníka se nedává žádná odezva rychle. Banka kryje rizika, že skutečné zvýšení úrokových sazeb. V důsledku toho úvěry Expresní programy jsou uvedeny ve výši 30% ročně a výše.
Úvěrů bez certifikátů. V tomto úvěrů banky také nesou rizika. Oni rozdávat peníze na dluh, nevidí realitu deklarovaného příjmu dlužníka. Ve skutečnosti, že zákazník může říci na jeho skutečnou platební schopnost se bude lišit. Opět platí, že riziko banky vyvolává ceny. Méně než 30% ročně za půjčku nedostane.
Instant kreditní karty nebo karty s domácím porodu. Tento produkt naléhavá otázka, a pokud je karta dodána do svého domova, věřitel nevidí dlužníka. Opět platí, že vzhledem k riziku, že banka zvýší úrokové sazby.
Komerční úvěry. POS-úvěrové produkty v obchodech a poskytovateli služeb byly vždy nejdražší. Specifické míry záviset na tom, co úvěr je poskytnut. V této oblasti mnoho podvodných schémat. To znamená, že největší procento set z úvěrů na nákup telefonů na ně většina z výchozí hodnoty. Míra může dosáhnout 60% nebo vyšší. Je mnohem výhodnější vydat hotovostní úvěr a koupit za správnou věc.
Program, který vydal nejlevnější půjčky?

Chcete-li získat levnou bankovní úvěr by neměl zastavit svou volbu na zjednodušených a použití v případě nouze, ale nikdy nejsou levné. Čím složitější podmínky úvěru, tím menší zájem. Rychlost závisí vždy na riziko banky, než jejich méně je výhodnější úvěrové podmínky.

Pokud můžete poskytnout certifikát již můžete spolehnout na příznivých podmínek pro poskytování úvěrů. Nevybírejte program, aniž by více informací, zastavení výběr na standardní program spotřebitelských úvěrů. Je-li pomoci bankám vydávat běžné půjčky, termín posuzování žádostí, který dosáhne 1-3 dny.

Banka vidí reálný příjem žadatele lze objektivně zhodnotit její úvěruschopnost a přiřadit limitní platby, které bude optimální pro, aby občané. Snížením rizik snížených úrokových sazeb, které v těchto programech může dosáhnout 20-25% ročně.

Jak získat nejvýhodnější úvěr

Dlužník může sám ovlivnit úrokové sazby a nakonec přeplatek. Dopad je přes správném výběru a použití úvěru banky k vydávání spotřebitelských úvěrů.

Můžete získat levný úvěr, pokud:

Pozvat ručitele (jeden nebo více). Ručitel účast dává bankovní více zaručuje vrácení peněz. Je-li dlužník přestane platit, že banka může zaplatit penále na proces ručitelů. Rizika standardně na bankovních náklady se sníží, takže rychlost bude nižší o 2-3% ročně, než běžné úvěry s dotazy.
Poskytnout zajištění. Nejlepší volbou - zajištěný nemovitostí, který je ve vlastnictví žadatele. Hypoteční úvěry - nejziskovější. Banka obdrží zaručené poskytování této dohody, nebo nebude platit dlužníka, bude banka brát svůj majetek. Vzhledem k absenci skutečného úvěru Finanční míra rizika s kolaterálem ve formě zástavy je stanovena na cca 15%. To je možné nejlepší nabídky.
Tam DEPENDENCY nástroj úvěrové a vybraná banka. Takže, nejlevnější bankovní úvěry bude zákazníkům k dispozici platu. Máte-li porovnat podobné nabídky standardu a bankovní plat, druhý může nabídnout program ve výši až 5% nižší. Kromě toho plat standardní dlužníci získat peníze na jeden den, a oni nepotřebují pomoc, protože všechny potřebné informace o zaměstnavateli a příjem je databanka. Levný spotřebitelský úvěr k dispozici a pravidelné dlužníci, kteří se ukázal jako dobré stránky.