Co poraďte se s pracovníkem banky, když uděláte úvěr?


Vydáno: 12.11.2016

Pokud potřebujete peníze na budoucí výdaje, kterou chcete koupit nové spotřebiče nebo provádět opravy v bytě, pak rychle vyřešit všechny své dočasné finanční problémy mohou využít nezajištěné bankovní úvěry - hotovostní půjčky, která v závislosti na podmínkách programu naleznete na termín do 5 let bez nároku na vlastnictví zástavy nebo ručitelů. Ale jak snadné je, aby si to? Navzdory dostupnosti tohoto typu úvěrů, dlužníci nevyhnutelně vyvstává stejnou otázku: Jak si vybrat ziskový hotovostní úvěr a úspory energie, když to zaplaceno? Takže pokud chcete získat úvěr pro většinu optimálních podmínek pro sebe, měli byste vědět, co to stojí za to ptát pracovníkem banky.

1. Kolik bude přeplatí zaplacení úvěru? Samozřejmě, že je nemožné najít úvěrový program pro které nemáte přeplatí splacení dluhu. Ale pokusit snížit výši budoucích nákladů na půjčování jste docela schopný. Srovnáme-li stav několika půjček, aby si mohly zvolit nejvýhodnější úvěr, dost požádat o úvěr důstojník, kolik budete přeplácet při jeho splatnosti. Čím nižší je tato hodnota, tím více ušetříte peníze při placení.

2. Mohu zaplatit dluh v předstihu a jsou k dispozici pro tento trest? Hotovostní úvěr se odkazuje na "drahé" bankovních produktů, ale výrazně snížit své náklady vám v případě, že platba úvěru před plánovaným termínem. Přestože existuje také řada nuancí. Za prvé, na splácení úvěru množství větší výhodu pouze pod podmínkou, že záloha banka neúčtuje provizi. A za druhé, v případě, že úvěrové podmínky za předpokladu případné sankce, banka může stanovit moratorium na dobu 6-12 měsíců na předčasné splacení dluhu. Takže při výběru úvěrový program by měl věnovat zvláštní pozornost této problematice.

3. Jaké jsou pojišťovny je banka? Věřitel může požadovat, aby dlužník mít to pojištěn svůj život, zdraví nebo schopnost pracovat v některém z akreditovaných pojišťoven. Ale pokud jste neměli mít právo vybrat si, argumentovat, že banka pracuje pouze s jednou pojišťovnou, raději vzdát úvěrů, jak ukazuje následující - hrubé porušení právního řádu České republiky (dokonce můžete podat stížnost k Federální antimonopolní služby) , Lepší zvolit česká banka, která spolupracuje s několika pojišťovnami, jako v tomto případě si můžete porovnat své současné sazby a získat pojištění za příznivějších podmínek.

4. Mohu provádět platby na úvěr bezhotovostním způsobem prostřednictvím jiné banky? Je možné, že půjdete na misi, přejet žít v jiném městě nebo nebudete mít čas zavolat do banky, ve které jste provedli si půjčku, aby pravidelnou měsíční platbu. Z tohoto důvodu, "ne vynakládat" přes sankce, lepší zaplatit úvěr v hotovosti jakékoliv jiné finanční instituce bezhotovostní cestou. Zeptejte se úvěr důstojník, zda můžete platit za vnějšího úvěr v bance, která výboru stanoveného pro takovou operaci a v němž jsou popsány by mělo být provedeno.

5. Co jiného ale časově rozlišené úroky a poplatky budete muset zaplatit? Podle současného českého práva, regulaci činnosti úvěrových institucí v České banka nemá právo požadovat, aby dlužník těm zaplatil za své služby, které nemají vztah k úvěrům. Ale mnoho poskytovatelů úvěrů, "zapomněl" o právním státě, účinně nutit dlužníky platit pro otevírání nebo udržování dalších bankovních produktů, které nejsou spojené s úvěry. Zeptejte se zaměstnanec banky, co ještě budete muset zaplatit, a pokud zjistíme, že s cílem získat hotovostní úvěr budete muset zaplatit službu, kterou naprosto zbytečné Běžný účet nebo karta, je lepší opustit tento úvěrový program.

Získat úvěr bez ručitele a ručitelů je poměrně jednoduché, ale to je výhodné zvolit a snadno úvěrový program nemůže každý dlužník. Pokud jste vynaložit veškeré úsilí, aby klást otázky líný půjčku zaměstnanců, v úvahu všechny možné nuance a obeznámeni s úvěrové smlouvy před jejím podpisem, můžete výrazně ušetřit na převzetí a zaplacení úvěru v hotovosti.