Co mohl dělat "rozzlobený věřitele"?


Vydáno: 10.01.2017

V případě, že dlužník dlouhodobě a důsledně odmítá realizovat za předpokladu, platby úvěrové smlouvy a má prostředky a nereaguje na volání pro operátory banky nebo skrývat nebo vyhnout se setkání se zástupci věřitele, zejména banky, která vydala úvěr, může dojít k vážným následkům.

Na jedné straně, v souladu s platnou legislativou České republiky, banka ve skutečnosti není tolik práv, která mu může realizovat proti neopatrným dlužníka. Kromě toho, bankéři a nemyslím, aby se omezily příležitosti pouze striktně legální metodami vlivu. Naštěstí rozpočet a země zájem o kvalitní práci ve svých bankách a obrovské platby do rozpočtu, a proto se bude jednat na straně "rozzlobený věřitele." Pro individuální pokud možno jasné, obecně formulovaných hrdinové slavného "Game of Thrones": "Železná Banka ji vždycky dostane."

Takže v případě situace, kdy dlužník zmizí z pohledu banky, její dluh mohl být považován za nedobytné a odepsané na zvláštním účtu. To neznamená, že banky jednoduše odmítl plně spolupracovat s penězi, to prostě nebude dělat jich více ve svém odhadu a nebude věřit, že peníze, které vlastnil. Ale zatímco budou příslušná oddělení, včetně oddělení bezpečnosti a vymáhání nedoplatků být zapojen těsně nedbalosti dlužníka. Schopnost ovlivňovat hodně: odvolání k příbuzným, hledal místo posledního práce a předchozích zaměstnáních, apelovat na policejními službami a stíhání požadavku na otevření trestní vyšetřování podvodů a krádeží v konektivitu ve velkém měřítku na podnikatelské příležitosti vyšetřovatelé Database a všechny vyšetřovací úkony.

Při identifikaci dlužníka může být podána právních poplatků a zvolená forma zadržení ve vazbě po dobu vyšetřování - banka má právo, a to prostřednictvím svého právního zástupce žádat o preventivní opatření v případě, že dlužník po dlouhou dobu byl "na útěku". Pak postup se bude konat prezentace peněžních pohledávek vyplývajících ze smlouvy a úroky náročných nějakou okamžitou platbu nebo majetek pokrytí obviněného. V případě, že soud zákon na straně banky, a to téměř jistě bude ten případ, pak člověk na rizika pobytu v šortkách - v plném smyslu toho slova.