Co když se obrahuvav bankomat?


Vydáno: 20.10.2016

Dnes ATM je úzce spojen s našimi životy. Situace, kdy bankomat nedává plnou částku peněz je poměrně vzácné, nicméně, to ještě stane. Takže jsi chtěl vybrat peníze z bankomatu, ale dal jsi není v plné výši, nebo vydal potvrzení o přijetí odepsat částku, ale peníze se nevydávají a dělá. Ano ATM je počítač, který nepřijal žádné rozhodnutí, a přísahám na něj v tomto případě prostě nedává smysl. Ale to, co je třeba udělat k nápravě situace? Někdy to může být velké množství, a pochopit, kdo je vinen takové chování bankomatu, je teprve poté se rozhodnout otázku nejvíce peněz. První věc, která přijde na mysl, je skutečnost, že se stroj prostě dojdou peníze. Avšak jiné vhodné osoby a úspěšně odstranit celou částku najednou. Co se děje? Měli byste pochopit, že ATM - je to jen zařízení a technika, která může zlomit nebo dělat chyby. Ale co dělat teď? Dokonce i když postavytesya porozumění tomuto ATM může občas udělat chybu, pak z toho nemáte radovat. Měli byste shromáždit své myšlenky a nepropadejte panice. V prvé řadě je třeba opravit všechna fakta. To znamená, že v případě, že bankomat jste dal šek není v žádném případě nesmí nakládat s ní, jak je dokument, který vám může hodně pomoci. Pak budete muset napsat počtu bankovek, které byly vydány vám bankomatem, pokud vůbec byly vydány. Tato čísla mohou potřebovat v dokladu bankovním převodem, že ATM vydaly v plné výši. Také byste měli sbírat telefonní čísla lidí, kteří tam byli, a viděl, že ATM jste nedal celou částku. Jejich svědectví bude nutností, pokud se rozhodnete prokázat svůj nárok u soudu. Pokud není nalezen svědek, jediný důkaz vaší neviny může být pouze jedna kontrola. Nyní je potřeba najít telefonní číslo banky, která vám vydala plastovou kartu. Obraťte se na bankovní úředník a informovat ho, že ATM vám dal nesprávnou částku. Vzpomenout na jméno a zaměstnance, se kterým budete mluvit, jak to bude nutné specifikovat písemně aplikace. Pak řeknete důstojník podrobný akční plán, který je třeba se řídit. Musíte nejprve zavolat do banky a podávat zprávy o situaci, ale poté, co že by měl jít na nejbližší pobočce banky a napsat písemnou stížnost.

Aplikace by měla zapsat ve více kopiích, jednu kopii doleva ve vás. Druhá kopie musí zůstat v bance. Pokud nemůžete jít do banky, pak byste měli věnovat písemnou reklamaci poštou. Měli byste mít všechny dokumenty, které musíte pracovat až s bankou. Poté, co banka obdrží vaši žádost, bude to provést nezávislé vyšetřování. Upozorňujeme, že vyšetřování může trvat mnohem déle než měsíc, takže nemůže ublížit být trpělivý. Poté, co strávil bance dokončí své šetření, obdržíte zprávu, která bude popsána rozhodnutí banky.

S ohledem na toto rozhodnutí může být zcela odlišný. Ale pokud nesouhlasíte s tím, měli byste se obrátit na soud o podání reklamace. Byl jsi veškeré dokumenty tak, že soud bude přijímat od vás prohlášení, v každém případě. Pokud se prokáže, že došlo k chybě skutečně došlo bankomat, banka určitě vrátíme peníze. Tato doporučení nemůže zaručit vám něco v tomto oboru, ale pokud budete postupovat podle nich bude mnohonásobně zvýšit své šance důkaz neviny.