Co když mé kreditní vydán nezákonně


Vydáno: 12.01.2017

Jaké modely jsou podvody? Jaké jsou další kroky?

Většina lidí se bojí, že mohou požádat o půjčku podvodníky a jednoho dne uvidí kolektorů. Pro mnohé je to noční můra. Neexistují žádné nevinní lidé se potýkají s lží. Žádný z registrace cizinců na svém úvěru je v bezpečí. A jak se chovat v této situaci - potřeba vědět všechno!

Výkonové úřady říkají, že návrh podvodně půjček - je něco, co normální, není nová. Kromě toho tyto činy pouze růst a nutnost boje proti nim. Pouze zákazníci mohou chránit před zločinci. Pod vlivem emocí nemusí spěchat nic dělat. Je třeba realisticky zhodnotit situaci.

Jaké modely jsou podvody?

Existují i takové systémy podvody, které jsou chybné údaje o úvěru pouze odnést člověka tolik peněz. Že zpráva může přijít k telefonu, nebo přijmout hovor, zdánlivě od banky s nárokem na zaplacení dluhu.

Mělo by být uvedeno, zda je zákazník v bankovní karty, i když nepracuje. Nejčastějším případem - je kumulovaná částka na účet služby. Aby se tomu zabránilo, je třeba rozbít bank v servisní smlouvě.

Druhou nejpoužívanější varianta, kdy úvěr není zcela splacen. Banka by měla ukázat veškeré informace o dluhu, ale ne tak vzácný, je, že dlužník sám s pomocí banky, zapomněl nezaplatil malé množství. A dokonce i pár rublů převeden do tisíců.

Jaké jsou další kroky?

Pokračování po zaplacení všech úvěrů se měli ptát výpisu z účtu. Tento dokument je úplného zaplacení úvěru zajišťuje žádný dluh na něm.

Ale pokud je informace potvrzena a jméno osoby, která vydala další půjčku, pak se musí jednat kompetentně. Zvláštní pohodlí pro mikroúvěry představuje podvod. Závažné řídící dokumenty existují pouze ve velkých bankách.

Pokud máte pas fotokopie, je snadné mikroúvěry. Ale mikroúvěrů se bát, protože vysoké úrokové sazby.

Je třeba nejprve nainstalovat do banky ke všem informacím. To by mělo požádat o kopie všech dokumentů o případu. Naopak, tato dokumentace je tam něco diskutabilní. Kopie stejné banky musí zajistit.

V bance psát prohlášení, ve dvou vyhotoveních, v níž se uvádí svůj nesouhlas s tímto úvěrem a poptávka pochopit situaci. Aplikace může přidat certifikát od policie o ztrátě pasu, nemocnice, letenek a dalších dokumentů.

Ale v případě, že banka není splněna, pak je třeba se obrátit na soud. Také aplikace může být předložen státnímu zástupci a podvodů v jedné bance.

Takže hlavní věc v této situaci je přemýšlet a čas to udělat.