Co když ke ztrátě platební úvěr příjem?


Vydáno: 17.02.2017

Platit pravidelné měsíční platby na úvěr, dlužník vždy dostane na oplátku účtenku potvrzující, že peníze byly provedeny. Typicky, všechny odpovědné dlužníci pozor na zachování příjmů. Ale bohužel, tyto malé listy papíru docela snadné se ztratit, a někdy dlužník nemůže najít tu správnou instanci. Mnohem horší, pokud tato banka tvrdí, že platba byla, nebo úvěr nebyl splacen. Pak dlužník předtím, než to je problém - buď věřitel prokázat svůj případ, nebo re-předložit požadovanou částku.

Stejně jako, jak dlouho uchovávat stvrzenky o zaplacení úvěru?

Za prvé, je třeba zdůraznit, že doklad o zaplacení úvěr by neměl být likvidován alespoň dokud celý úvěr se nevyplácí. Pak, když nechcete, aby jim, můžete požádat o certifikát od banky, že úvěr byl zcela splacen. Tento doklad je rovnocenný nahradit všechny své příjmy, a pouze tehdy, když bude ve vašich rukou, můžete se zbavit šeků k platbě. Pak iv případě, že banka a webové stránky představuje nárok na úvěr, můžete vždy přinést své vlastní právo, které ukazují soudu vydaného týmž odkazem věřitele. Pokud tak učiníte, by měly být příjmy uchovávány po dobu 3 let až do konce promlčecí lhůty. Pak ve finanční organizaci nebude správné, že někteří z vás tvrdit. Nicméně, až do obdržení platby konkrétního úvěru by měly být skladovány společně. Navíc po roce skladování, můžete dokonce kopírovat a vložit originály, jako čas o příjmech mohou ztratit ostrost a nebudou plně spoléhat.
Jak můžete jít bez příjmů, a co dělat?

Poněkud nepříjemné situace může nastat, pokud ztratí příjem ještě předtím, než je dluh zcela splacen. Někdy můžete zůstat bez kontrola poruchy terminálu, který je mimo papír. V každém případě není nutné čekat a doufat, že může nést i platba bude stále počítají. Aniž by čekal na případnou reklamaci bankou (mimochodem, mohou být nikdy), by měli kontaktovat finanční instituci a požádat prohlášení tisku ve vaší úvěrového účtu na bázi platby ze strany druhé. Toto tvrzení může nahradit klidně stvrzenku. Nicméně, to může být a je, podle vyjádření vaše poslední platba nedostal věřiteli. Obvykle je to někdy stane, když vydělávat peníze přes terminál, za jejich práci na technické selhání. Pokud se ukáže, že budete muset komunikovat s firmou, která slouží tato zařízení a zjistit, kde ty peníze pryč. Pro takové situace neměla nastat, je vhodné, aby splátky v hotovosti "matka" banky, kde správnost transakce bude splňovat bankomatu, s nimiž se dá údaje o své úvěrové smlouvy. Pokud často muset zaplatit terminály, snaží se to udělat v předstihu nechat si čas na "pracovat na chyby", protože z nějakého důvodu nejsou v prodlení s placením měsíční splátky na čase - čeká trest věřiteli za porušení úvěrové smlouvy