Co když jste podváděl soukromé věřitele?


Vydáno: 07.10.2016 | Aktualizace: 08.10.2016

Prvním krokem počtem ošidili podvodníků vzít potenciálních dlužníků soukromých půjček. Jsou to lidé, kteří věří útočníky, predstavlyayuschymsya soukromých věřitelů, a poslal jim peníze jako zálohu za úvěr, který nebyl nikdy přijat. Tento úvěr podvod na internetu - skutečnou pohromou pro potenciální dlužníky a reálných soukromých investorů.

Mohu vrátit peníze označenou jako předem? Jaké jsou šance?

Při přemýšlení racionálně, možnost vrátit peníze označenou jako platby, velmi málo. Zejména v případech, kdy veškerá komunikace s psevdokredytoriv prováděných prostřednictvím e-mailu, žádné telefonáty, schůzky a sociálních sítí. Podobná situace očekává, že dlužníci, kteří podváděli před několika lety a na konci funkčního období, které chtěli své peníze zpět.

Psevdokredytoriv často mění e-mail a telefonní čísla, protože se rychle nosit kontakty na černé listiny podvodů, které jsou na mnoha místech a úvěrových desek. Kromě toho, podvodníci 100% dlužníka projít falešný pas skeny, předstírá, že je jiná osoba. Za normálních okolností, skeny jsou stejné potenciální dlužníky, kteří zaslán dotazník psevdokredytoriv pro soukromou půjčku. A útočníci používali dokumenty pro nelegální účely. Žádný zloděj by nikdy poslal skeny pasu, je to nejjednodušší najít.

SIM karta, že podvodníci často používají "černé". Oni nejsou uvedeny na konkrétní osobě. Sedm Black lze koupit v každém přechodu v Moskvě či na černém trhu každého města ve velkém. Proto pro výpočet útočník telefonní číslo také nebude fungovat.

Na druhou stranu, možnost znát skutečné souřadnice umístění tuláka tam ještě i po pravidelné korespondenci prostřednictvím e-mailu. Musíte znát IP adresu podvodník. To je velmi jednoduché. Je nutné otevřít jakékoliv příchozí e-maily z podvodníky a klikněte na "Vlastnosti list." Tady na začátku řádku «přijata: od» Nastavení IP-adresy tuláka v hranatých závorkách.
Učení IP-adresu, můžete vypočítat město, který napsal kód podvodu, ISP, hosting a další informace užitečné později policie vyhledávání. Zjistit tuto informaci zdarma založit na jedné ze stránek, které se specializují na poskytování těchto služeb, například whoer.net.

Pokuste se najít sami darebák ve svém městě sondou ISP k ničemu. Mohou poskytnout důvěrné informace o svých zákaznících pouze policie je hledat nedávají správné výsledky.

Kam chceš jít pro pomoc?

První, kam se obrátit přivábil dlužník - je policie. Ale jít s "prázdnou" směšné. Musíte nejprve shromáždit co nejvíce informací o útočníka a teprve potom napsat příkaz.
Prohlášení by mělo stručně popsat schéma podvodu, adresa místa, na nichž je dlužník propuštěn při kontaktu s pachatelem, poskytnout tištěnou skenování reklamy, e-mailovou korespondenci, doplňující informace obsažené na IP adrese (region bydliště, město přítomnost ISP) ,

V případě, že dlužník přeložena podvodník peníze, musíte zadat číslo účtu, ke kterému byla odeslána peněz. Zálohovat tohoto zkontrolovat informace o transakci. V případě, že dlužník psevdokredytoriv našel v novinách inzerát, je třeba přidat do výkazu z novinového výstřižku, který obsahuje text reklamy. Všechny tyto informace nebudou jen najít podvodník, ale také přinést policii proti dlužníka byl trestný čin spáchán, ale v neposlední řadě. Koneckonců, pokud policie připustit, že důkazy nejsou dostatečné, případ nebude zlomit. To znamená, že dlužník nemůže vrátit peníze posílané podvodníky jako záloha.

Jak psát prohlášení?

Prohlášení o podvod vyrobena libovolným způsobem, ale existují určité požadavky, bez něhož nebudou přijaty papír:
Po podrobném popisu trestného činu by si měly vyžádat trestní řízení na základě zmíněných článků trestního zákoníku České republiky.
Ujistěte se, že určit seznam dalších dokumentů přiložených k žádosti (výtisk hovorů, e-mailovou korespondenci, příjmy z transakcí k převodu peněz, atd.) Obecně platí, že tento seznam obsahuje dokumenty a doklady, které potvrzují skutečnost, že trestný čin na dlužníka.

Je důležité mít na paměti, že policie by měla registrovat aplikace a dát to reagovat do 10 dnů od podání. Po přezkoumání policie může odvolat, aby 1 ze 3 řešení:

Začít trestní řízení
Odmítají zavést
Převod do jiných orgánů
alternativní

V případě, že policie odmítla zahájit trestní řízení nebo táhne příliš dlouho odpovědět, že dlužník mohou využívat alternativních metod, jak najít rogue - obrátit na detektivní či detektivní kancelář. Samozřejmě, že platební služby personál nákladů agentury není levná, a to zejména v případě, že podvodník žije v jiném městě. Nicméně, pokud podvod defrauded dlužníků mnohem jednodušší spolupracovat a najmout soukromého detektiva, který zjistí vetřelce a předloží úplnou zprávu (jméno, adresa, místo výkonu práce, atd) s touto informací, můžete bez obav vzít nepoctivých policii.

Najít konkrétní podvodů ošidili dlužníků nijak složité. Docela zjištění na plavidle úvěrových reklamy pod nadpisem "Dame v dluzích" všechny jeho reklamy a číst komentáře pod příspěvků. Také je potřeba najít podvodník na všech elektronických platforem k dispozici úvěrové.