Co když banka účtuje na vás "vlastnit" pojistitele?


Vydáno: 13.02.2017

Už jste někdy půjčit? Pokud ano, pravděpodobně víte, že již bankéři rádi úvěrové smlouvy, doprovázený pojistné smlouvě. Zejména v případě hypotečních úvěrů, bez služeb pojišťoven a nedělá. Dále při výběru uchazečů pojišťovacími společnostmi jsou obvykle nabízeny s malbou vstřícně navrhované banky. Co když banka navrhla společnost Nechceme vám vyhovoval? Nebo nabízejí příliš vysoké ceny?


Volba - a zda to je?


Získání bankovního úvěru je obvykle spojena s potřebou navrhnout pojištění. A je třeba poznamenat, že většina kandidátů při výběru věřitele nebude mít tento důležitý okamžik. Radují s nízkým úrokem úvěr, čeští občané ztrácejí skutečnost, že přeplatek může být skryta někde jinde - například v hodnotě stejné pojištění.

Justify- finanční stabilitu a stabilitu pojišťoven z bankovního seznamu věřitele vás nějak vede k "vlastnit" pojistitele. Is domnívá se svými zájmy? Ne. Typicky, seznam navrhovaných bankovních pojišťoven se nazývají akreditované pojišťovny, spolupráce s níž Banka obdržela zisk. Nicméně, zatímco vy zajistit integritu pojišťovny 100% věřitel nemůže - a nebude. A pokud zjistíte, že vámi vybraná společnost odmítne uhradit dáte platby pojistného, banka je legálně trvat na vyrovnání dluhu. A nezáleží na tom, kdo to bude dělat - vy nebo pojistitele.

Zatím, podle zákona máte právo vybrat si pojistitele, a ne nutně bankovnictví na seznamu. A musím říci, že některé finanční instituce opouští Českou republiku pro své zákazníky jako správná volba. Nicméně, ve většině případů, pokud si všimnete, že sazby Banka pojišťovatele jsou vyšší než pojistné profesionální zvenčí, bude věřitel trvat na "svém" osvědčené specialisty. A se zákazníky difficile je známo, že bankéři rozhovor krátký - pro získání úvěru jsou obvykle odepřen.


Co když banka účtuje na vás "vlastnit" pojistitele?


Samozřejmě, jednoduchý laik rozumět větám a ceny pojišťovny samy o sobě není tak jednoduché. Navíc, tyto informace jsou zejména pojišťovny v žádném spěchu otevřeně distribuovat. Je mnohem snazší věřit banku a takzvané "důvěryhodné" profesionály. Nicméně, slepá důvěra také není vhodné.

Za prvé, všimněte si, jak moc je otevřen pro své zákazníky pojišťovna - to nevydala žádnou zprávu na internetu, kolik jich let. Přečtěte si recenze zákazníků. Možná, že známky, které již mají dobře zavedené pojistitele. V tomto případě určit, které banky spolupracuje Českou republiku, a staví na tom, potom věřitele.

Ale to by bylo "příznivé" podmínky neslíbil vám pojistitele by měl pečlivě kontrolovat jejich soulad s realitou. A to je možné pouze číst pečlivě pojistnou smlouvu. Ujistěte se, že dávat pozor na seznamu pojistných událostí, pojistné sazby a výpočtu náhrady za pojištění. Obdrží platbu v plné výši, bude vypočtena jako povolení a opotřebení - to vše je prý v pojistné smlouvy. Pokud jste správně pochopili podmínku - to vám pomůže vyhnout se možným problémům v budoucnosti a ušetřit peníze.