Co je to záruka? úvěr zajištěný


Vydáno: 09.09.2016

Zajištění je také nazýván "úvěr kauci." To je, když úvěr od bank nebo jiných finančních institucí, které na oplátku věřitel může prodat to, co je nabízeno stanovit, pokud je úvěr neplatí.

Zajištění úvěru je obvykle vystaven na nižší úrokové sazby než nezajištěných úvěrů, jako záruka splacení dlužníkem by výchozí z úvěru.

Jako kolaterál mohou být použity různé věci. Obvykle lidé používají akcie nebo dluhopisy, založit zajištěné půjčky. Mohou se používat jejich vlastnictví majetku, kde je to možné, domu nebo pozemku, zřízené jako kolaterál.

Ve výchozím nastavení je dlužník musí prodat majetek na splacení úvěru a věřitel, podle pořadí, má právo prodat majetek, i když vlastní pouze část celkových nákladů. V těchto případech, věřitel může prodat dům a dát předchozí majitel peníze, aniž by nabídli zajištění.

Zajištění mohou být založeny na očekávání očekává zajištění návratnosti investice nebo výnosu. Někdy můžete použít jako zajištění majetku, drahé šperky a jiné drahé zboží. To je vzácné, protože většina úvěry zajištěné z majetku papíru či nemovitostí.

V případě, že zajištění v hodnotě klesá, bude dlužník bude také zodpovědný za částka, za niž kauce byla dříve ocenil.

Ve většině případů lidé neberou úvěry zajištěné plnou hodnotu nemovitosti, není v obtížné situaci. Místo toho se zajištěním obvykle znamená pouze část celkové hodnoty nemovitosti, nebo papírenství, jako jsou akcie a dluhopisy. Lidé s velkým množstvím akcií a dluhopisů může jistě získat více kreditů kauci.

Nicméně každý úvěr je třeba vzít pro zvláštní účely, takže úrokové sazby bude jako dřív nabízí velký výnos než skutečné peníze půjčit.