Co je to multi-karta, jejich výhody a nevýhody.


Vydáno: 31.10.2016

Multifunkční karty umožní držiteli pro akumulaci nebo vybírat hotovost v různých měnách. Snap plast vyrobený na několik účtů - dolar, účty v koruně a účet eura.

Vlastnosti multiměnová karty
Umožňují následující:
provádět online nákupy a stacionární obchody;
používat bankovní terminál;
přeložit mzdy a doplnit;
V závislosti na podmínkách použití úvěrového limitu banky nebo vydělávat na svých vlastních zdrojů.
V případě převodu finančních prostředků na debetní nebo kreditní produktu je převod peněz do měnových transakcí. Například ve vztahu k vaší karty v zahraničí překládá dolarů. To znamená, že vám účtovat i v cizí měně.

Výhody a nevýhody více měn karet
Pro všechny majitele bankovní produktu existují čtyři hlavní výhody:
Univerzálnost. Pokud budete mít více karet v různých měnách, je třeba mít na paměti, kódy PIN od sebe, a v případě multi - něco úplně jiného. Snadná správa účtu. Vy sami bez pomoci bankovního pokladníka mohou vyměňovat peníze na účtech. Například, i když jen z důvodu koruny, mohou být snadno vyměněny za dolary ve výši určitého komerční banky prostřednictvím internetového bankovnictví. Těžit při cestách do zahraničí. Plastové zajišťuje, že jakýkoliv nákup je vyroben. Při provádění plateb, ujistěte se, že peníze odepsány z účtu správné, jinak se transakce bude provedena nepříznivých směnných kurzů. Možnost platby za on-line nákupy v jiné měně.

Mnoho online zdrojů požaduje výpočet v dolarech nebo eurech, což je normální, mapa koruny nemusí být možné. Mezi nedostatky lze identifikovat vysoký poplatek za služby a nepříznivé směnné kurzy. Každá banka má svůj vlastní konverzní kurz měny, který je obvykle nižší než tržní.

Je-li v České republice může čerpat multiměnová kartu?
Z tohoto mapě České banky vyžadují při žádosti o pas a potvrdit místo registrace. I když ne všechny obchodní struktury jsou výsledkem.

Vypracovat multi-kartu příznivě k těm lidem, kteří jsou neustále na cestách, získávat finanční prostředky ze zahraničí nebo podnikání. Tento produkt se sníží náklady, protože nemusíte platit roční údržbu několika karet. Pokud jste neustále v zemi, a použít k nákupu pouze národní měně, bod při navrhování multi-kartu, kterou nemají.