Co je prohlášení o kartě a kde můžete získat?


Vydáno: 13.02.2017

Téměř všichni držitelé platebních karet známo, že výpisu z účtu karty - doklad, který prokazuje všechny transakce spáchané na mapě. To je jeden z těchto bankovních účtů, což umožňuje, aby dlužník viz podrobný obraz o všech peněžních toků, od jejich přijetí ke kartě, končí přesně datum, čas a místo, kde byly peníze odepsány, a který byl obviněn z provize. Kde je možné takové prohlášení, a proč je to nutné?


Chcete-li extrahovat mohou potřebovat kartu?


Za prvé - je to docela pohodlné. Vidět sami prohlášení o všech svých finančních příjmů a výdajů, můžete snadno porovnávat a racionálně plánovat svůj rozpočet. Navíc v tomto dokumentu se zobrazí nejen množství nákupů uskutečněných vámi nebo překladem, ale vše doprovází tento výbor.

Takže, ať už odstraněny peníze z kreditní karty, buňky mohou zdeformovat nebo dělat nějakou přenosu mezibankovní systém on-line Bank - prohlášení vedle sebe vaší transakce bude stržena částku stanovenou vydavatelem transakčních nákladů. Mimochodem, pokud vaše karta - bude úvěr ve výkazu o něm také k dispozici a takové informace, jako je velikost minimální úhrady, která může být také velmi užitečné, protože budete vždy vědět, že přinejmenším znamená, že budete muset dát na kartě do emitent se vám nepočítá pokutu.

Dalším důvodem, proč můžete potřebovat výpis z kartového účtu může být potřeba potvrdit svou bonitu. Například, pokud se chystáte do zahraničí na plánované že brzy víza, extrahovat na mzdové kartě, který bude zobrazovat vaše příjmy a výdaje, může sloužit jako důkaz, že jste docela bohatý a účinné občanem.

Jak získat bankovní kartu?


Klient jakékoliv ruské banky má nárok na prohlášení na jeho účet. Můžete to udělat alespoň třemi způsoby:
- Take pokladně emitenta;
- Získat poštu;
- Přečtěte si osobní účet na oficiálních stránkách banky.

Nejvíce je rychlá a jednoduchá, samozřejmě, třetí možnost. Jsou registrovány ve svém on-line bankovnictví, můžete si prohlédnout všechny transakce spáchané na mapě kdykoli. A to nemusíte ani opustit dům. Chystáte se do osobního účtu v bance a volbě vhodného možnost během několika sekund můžete získat potřebné informace o svých účtech.

V případě, že internetová banka pro vás není k dispozici, pak si můžete vzít na prohlášení, v kterékoliv pobočce vaší banky nebo objednat poštou. Je pravda, že to stojí za zvážení relevance načasování přijetí výtahu, protože publikoval tento dokument můžete jít dva týdny nebo tři. Mimochodem, je výpis z bankovního účtu každý měsíc a je možno objednat jako dodatečný bankovní služby (samozřejmě není zadarmo).