Co je hlavním smyslem Sberbank pro příštích pět let? Jak funguje banka vidí sebe v budoucnosti a jaké kroky hodlá učinit k dosažení svých cílů?


Vydáno: 10.10.2016

Úspory v České republice - dlouhodobý projekt. My - střední banka (№8 na místním trhu) a naším cílem - vstoupit do prvních pět bank. My sloužit všechny klientské segmenty, z jednotlivců nadnárodních korporací. Více informací o retailového bankovnictví a podávat jednotlivce níže.

Počet kanceláří pobočky České spořitelny je relativně malá, jak jsem již zmínil - je 29 jednotek. Máme v plánu otevřít několik kanceláří, ale naše hlavní pozornost je zaměřena na poskytování digitálních služeb. Mobilní bankovnictví v blízké budoucnosti bude jedním z hlavních parametrů konkurenceschopnosti. Jedná se o logický krok, máme řadu z nich je rostoucí mobilní telefonní číslo chytrých telefonů roste. Moderní mladí lidé s jinými typy telefonů a nejsou obeznámeni!

Použili jsme je použít prakticky všude: při nákupu produktů, vstupenky, rezervace hotelu, dovoleným, taxi, komunikaci s přáteli. Pro udržení vysoké kvality služeb Banka musí být vždy blízko k zákazníkovi, doslova "v kapse". Ale to není jen pěkná aplikace pro váš telefon. Žijeme v době, kdy vozy komunikovat se stroji, telefonem s bankomaty, terminálů v oblastech samoobsluhy.

Proč je plastová karta s funkcí bezkontaktní platební Pokud můžete použít aplikaci? Je to mnohem lepší, mnohem jednodušší, mnohem jednodušší. Je zřejmé, že bezpečnost je hlavní problém. Vždy se snaží být kompromisem mezi pohodlí a vysokou bezpečnost. To je naše cesta a naše budoucnost.