Co dělat s zpoždění na úvěr?


Vydáno: 16.09.2016 | Aktualizace: 17.09.2016

Problémy s financemi, je chyba v vkladatelů, elementární nepozornosti - zpoždění na úvěr může být o těchto a mnoha dalších důvodů. Následky jsou vždy stejné: banka dlužníkovi bude počítat malý, ale ošklivý pokutu. Co dělat se zpožděním úvěru a jak se vyhnout pokutu?

Chcete-li začít, je třeba pečlivě sledovat splátkový kalendář a neodkládejte výlet v bance v poslední den. Ihned po zaplacení měli ověřit výši splátek a udržet všechny příjmy získané od banky. Pokud provedete platbu na dobu nepracoval, by měl zaplatit dluh ve lhůtě 5 dnů. Různé banky platit včas 2 až 5 dnů je viděn jako "technický prodlení", protože dělat potřebné množství tohoto intervalu může zabránit pokuty.

Prosrochchuyuchi úvěr na dlouhou dobu, mnoho dlužníků udělá osudovou chybu: nevážou k zaměstnancům banky samy, nereagují na výzvy a dopisy od banky nebo zcela popřít existenci jakýchkoliv problémů. lze stále vyhnout nejhorším strategie nemůžete přijít, protože trest za zpoždění banky se budou počítat v každém případě, ale pověst úmyslného protistrany ve spolupráci s bankou a jejími chybami uznání.

Pokud se kvůli finančním problémům se nepodařilo provést platbu, je lepší jít do kontaktu s bankou, vysvětlovat situaci a zavolal přibližné datum platby. S malým bankovního dluhu může "posekat" pokuty nebo nabízet službu nedávno požadoval "slibované platby."

Někdy se kvůli finančním potížím nebo změnit-vyplácení mezd o platbu nemusí být dost peněz. V tomto případě není nutné prostrochuvaty platby a čekat, když ruce bude celá částka. Lepší dát k dispozici částku. Pokud budete platit nejméně 20-30% dluhu neplatičů dlužníka nepíšu dolů a zaměstnanci banky bude reagovat s velkým pochopením. Zbývající dluh bude muset vrátit během jednoho kalendářního měsíce. Ale i když budete platit částku zpoždění je lepší se hromadit.

V případě, že zpoždění se stal pravidelný plat a kreditní stala mnohem těžší měli přemýšlet o refinancování. Pro refinancování potřebovat pár měsíců splácet úvěr na čas. Můžete si vybrat z mnoha existujících úvěr refinancování programů. Obvykle se navrhuje dlužník prodloužení splácení, změny úrokových sazeb nebo tzv dovolenou úvěru, kdy může čas platit pouze úroky z úvěru. Některý z těchto programů jsou zaměřeny na pomoc zákazníkům a pomůže bance, aby se zabránilo finančním ztrátám.