Co dělat s úvěrů, co ne?


Vydáno: 12.11.2016

V posledních několika letech v České republice dochází často k situacím, kdy osoba bez důvodu, není důvod telefonátu a někteří divní lidé vyžadují, aby zaplatil dluh z úvěru (navzdory tomu, že mu není určen na žádný úvěr vůbec).

To samo o sobě situace obvykle není povoleno. I když se zvon vysvětlit, že žádný úvěr nebyl vydán, budou i nadále pokračovat zavolat a požádat o peníze. Pokud se začaly tyto výzvy, budeme určitě potřebovat přesně vymezit, kterých zástupci bankovního výzvy české a jít do kanceláře, aby zjistili, co se děje.

Důvodem, proč mohou být tyto telefonáty několik. Nejjednodušší a nejběžnější volba - nesprávně uvedeno telefonní číslo, když uděláte dlužník půjčku v bance. Původní dlužník nemohl ani omylem zadat telefonní číslo, nebo specificky, bez úmyslu splácet bankovní úvěr. Typicky, banky prozvanyvayut v žádosti o telefonu při sjednávání úvěru, ale někdy manažeři přišli k tomuto formálních povinností.

Tam je další možnost - muž někam odešel fotokopii pasu (nebo jednou ztratil originál), a podvodníci používají ji o úvěr. Tato varianta je samozřejmě mnohem horší než ten první. Typicky, podvodníci, takže úvěr pro někoho jiného pasu, jsou následující: vybrat úvěrový program s minimálním souborem dokumentů a zrychlené schéma transakce, vzít peníze, a více z nich nikdo nevidí, a majitel cestovní pas, po chvíli začne vytlačovat ven tam pozdě.

Méně podvodníci jít dál, takže úvěr za fotokopie dokumentů, uzavřeli spiknutí s bankou. Ve vzácných případech, zaměstnanci banky samy podvodníci předá kopie pasů klienta (samozřejmě za poplatek), podle kterého pak poskytnutých úvěrů.

Dalším způsobem, jak se dostat písemností "oběti" - otevřené kanceláře a pod záminkou personální agentury údajně vyhotovení s žádostmi kandidáty pro práci v různých organizacích, samozřejmě, přičemž kopie dokumentů. Samozřejmě, že nikdo nebude fungovat. Ale pro výtisků obdržených budou vydávány hromadné podvodné úvěry. Na konci "zákazníci" namísto slibovaného práce, dostat nečekanou dluh do banky.

Odborníci však říkají, že tato situace by neměla být příliš rozrušená osoba, pokud úvěrová on dělal ne ve skutečnosti navrhl. Dovolit podobný problém nebude tak těžké. Za prvé, musíte se obrátit věřiteli oficiální prohlášení, které vydala žádný úvěr nebyl. Nejlépe ve stejnou dobu se vztahují i na policii, že oni také nahrával fakt podvodného úvěru.

V případě ztráty nebo odcizení pasu se musí obrátit na policii. A hned, ne až po zahájení volání bank. Pokud policie zaznamenala skutečnost, že došlo ke ztrátě nebo odcizení cestovního pasu, bude potvrzeno dokumentu, který bude sloužit jako základ pro ukončení pronásledování ze strany věřitele.

Výsledky odhalit podvody, které skutečně vydané úvěr pomůže kamery bankovní dozoru.