Co dělat, pokud nemůžete vrátit auto úvěr, hypotéky, spotřebitelský úvěr


Vydáno: 08.11.2016

Z důvodu nestability na finančním trhu, platit účty obtížné to stalo všem kupujícím proto počítá s dodavateli, lidé jsou propuštěni v posteli, zvýšené procento nesplácení úvěrů vydaných.
Nevěděla o nadcházející krizi, jste si vzali úvěr v bance na koupi auto, byt, domácí spotřebiče a tak dále, Ale v jeden den:
vám hlásili na práce, které už potřebují vaše služby.
příjmy z vašeho podnikání se stala chybět jen na to, jak zaplatit za byt, koupit jídlo a ne nejdražší oblečení.
toky rázu vyčerpány, jak пересыхающие řeky Zanzibaru.


Platit za půjčky nic zvláštního. Zapomeňte na všechno, co vám řekli pracovníci banky při uzavírání smlouvy. Pozorně přečetla text úvěrové smlouvy a všechny aplikace k němu. Budete je důležité pochopit způsob, jakým bude budovat své vztahy s bankou v případě, že chybí vámi další platby, a to buď úplné platební neschopnosti. V případě, že text smlouvy je pro vás stále, že čínská uznání, pak udělejte si čas a prostředky na konzultaci s právníkem. Musí vám být jasné, jaké sankce proti vám může použít banku. Zde je několik příkladů.

Auto úvěr

Při vydávání auto úvěr ve většině případů předmět кредитуемой obchody - auto-se nachází v zástavě u banky do doby úplného splacení úvěru, o čem je vyhotovena samostatná smlouva o zástavě, nebo podmínky takové dohody jsou zahrnuty v textu hlavní smlouvy. Zajištění je způsob zajištění plnění závazků, tj. do jisté míry zaručuje bance náhradu a získání úroků z úvěru. Pokud nejste schopni úvěr splácet, banka je oprávněna uzavřít na zajištění (čti: vydělit), jejíž náklady jdou na účet pro placení úroků z úvěru a výše úvěru. Taková možnost vyhovuje banka, ale nevyhovuje, protože jak auto приобреталось není pro to, aby jej následně vrátit bance, a pro pohodlný pobyt v dopravních zácpách.
Jste si jisti, že vaše finanční problémy jsou dočasné, a ne více než jeden měsíc-další vše vrátí k normálu.

1. Pak má smysl obrátit se dopisem na jméno vedení banky s vysvětlením příčiny vaší dočasné platební neschopnosti a žádá o odklad na placení úvěru, aniž by propadá. Již skutečnost, že jste se stal úkrytu od věřitele a upřímně hlásil mu o dočasné obtíže, " říká o čistotu vašich помыслов, ne zaměřené na získávání cizím majetku podvodem.

2. Pokud banka vám šel na schůzku, a poskytl odklad, pak vám zůstane jen pocit naléhavosti улаживать své finanční záležitosti. V případě, kdy banka odmítne poskytnout odklad, buďte připraveni na získání předvolání k soudu. Při tom si bude pamatovat všechno a úroky a výše úvěru, a pokuty s неустойками. Ale!

3. Nezapomeňte, že náš soud - nejvíce humánní soud na světě - a lidé za snídani už dávno nejí. V průběhu soudního jednání do netrápí soudce odsekne: "a já jsem nevěděl...", "je to stejná zlodějna!", "já už budu..." a tak dále. Řekněte upřímně: smlouvu podepsal, pravidelně platil, od daně vzdát, zaplatit nemůžu, protože je vyhodili z práce, zbytky platu šly na jídlo dětem, ani od někoho schovává, a naopak navrhl řešení problému, v souvislosti s výše uvedeným prosím snížit velikost propadá.

4. Soud, s největší pravděpodobností, bude se vám na schůzku, a sníží velikost propadá, ale částku zpoždění platby snížit on je neschopný, protože to je vaše závazku se dobrovolně zavázaly.

5. Pokud vynesené rozhodnutí soudu si netroufáte, nebo si jen chcete natáhnout čas, máte právo do 10 dnů od doručení rozhodnutí (získání kopie rozhodnutí je odvolání k soudu druhého stupně.

6. Kromě toho zákon umožňuje odklad nebo splátky výkonu rozhodnutí soudu. To znamená, že po vstupu rozhodnutí v platnost, můžete se obrátit na soud, který rozhodnutí, prohlášení o použití výše uvedených způsobů výkonu rozhodnutí soudu. Tímto způsobem můžete získat zcela legální možnost určitou dobu nic zaplatit bance.

Hypotéky

Rysem hypotečního úvěru je na rozdíl od dalších typů půjček je v tom, že předmět кредитуемой transakce - nemovitosti - vždy se nachází v zástavě u věřitele, tedy banku, až do doby úplného splacení úvěru. Se všemi vyplývajícími důsledky.

1. Tak, jako je tomu v případě автокредитом, doporučuje досудебное řešení této situace.

2. Pokud vaše jednání a korespondence s bankou vniveč, v této situaci, kupodivu, pomůže soud. Faktem je, že nemalé význam pro banky je údaj, který říká o tom, že uzavření na zastavené nemovitosti u soudu může být odepřen, pokud допущенное dlužníkem porušení zajištěné zástavou závazky velmi mírně a velikosti požadavky hypotéční věřitel a v důsledku toho je jasně несоразмерен hodnoty zastavené nemovitosti. A kdo jako není vám známo o ten obrovský rozdíl mezi cenou vaší nemovitosti a výší měsíční zálohy za ni. Výjimka - systematické porušení zaplacení pravidelných plateb na hypotéku. Jinými slovy - pokud neplnění vámi závazek k vrácení části úvěru se mírně o náklady na byt a tam je alespoň minimální schopnost splácet dlužné částky z jiných zdrojů, může soud odmítnout v oběhu uzavření na zastavené nemovitosti.

3. V případě uzavření na zastavené nemovitosti prostřednictvím soudního řízení, u banky vzniká další podstatné riziko, přítomnost, která často hraje negativní roli při rozhodování o udělení úvěru na bydlení.

4. Vzhledem k tomu, že soud je oprávněn острочить výkon soudního příkazu, doba trvání soudního řízení, stejně jako skutečnost, že v praxi soud často jde směrem k dlužníkovi, a to zejména tím, pro který je předmětem zástavy je jediným místem bydliště, je banka velmi призрачная vyhlídka soudního možnosti uzavření na vaše bydlení, což zase dává možnost a čas na řešení dočasných finančních problémů.

Spotřebitelské úvěry

To je nejvíce jednoduchý druh půjčky. Nebudeme заострять na ně pozornost, neboť mechanismus řešení problémů souvisejících s nemožností splatit včas půjčku, naprosto totožný s tím, který byl uveden výše.Na žádost soudu za přítomnosti vážných důvodů oprávněn v rozhodnutí o oběhu uzavření na zastavené nemovitosti odložit jeho realizaci po dobu až jednoho roku, a to zejména v tom případě, když je nepoužíváte, například, byt pro zisk, nechá ji v pronájmu. Obsah pojmu "respektující důvody" Zákon "O hypotéky" nelze zveřejnit. Soudní praxe nechává řešení tohoto problému je zcela na uvážení soudu.