Co dává dlužník správné posouzení cenu?


Vydáno: 21.02.2017

Posouzení bydlení - řízení je obtížné a nákladné. Nicméně, v některých případech bez kdekoliv. Jedním z nich je získat hypotéku. Finanční organizace před schválením poskytnout takovou půjčku, chtějí, aby se ujistil, že jejich peníze budou vráceny v čase. Nemovitost koupil je jedním z takových záruk. Banka musí být absolutně jisti, že náklady na bydlení se snížila částku poskytnutého úvěru v případě jeho návratu. Jen pro upřesnění peníze "potenciální" byt a provedl vyhodnocení.

Kdo posuzuje bydlení?

Koupi domu přes prostředníka, nebudete muset nikam běžet - realitních kanceláří říct, že se obrátit banky a věřitele hledali vhodnou odhadce. Nicméně, i když máte byt na vlastní pěst, a také plánuje spolupracovat s bankou, s možností výběru z pevného hodnotitel budete ještě další alternativy. Typicky, každá úvěrová instituce zabývající se vydáváním hypotéku má znak "své" odhadce a zeptá, zda chcete k němu, on definoval náklady na bydlení, nebudeš. Máte-li jakékoli podezření o společnosti, jediná cesta ven pro vás - obrátit na jiné banky. V podstatě hlavním "špinavý trik", který může mít pevnou odhadce - snížit náklady na bydlení. Nicméně právě tento faktor a dlužník je schopen namíchat všechny karty. Skutečnost, že bankovní úvěry ve výši rovnající se 80% -90% z odhadovaných nákladů na bydlení, a je-li prodávající bude vyžadovat cena je vyšší než nebo stejná hodnota, cizího a vlastního kapitálu nemusí mít dostatek peněz na transakci. Zároveň bychom neměli zapomínat, že hypotéka je obvykle povinná záloha a úvěrové pojištění, a to také bude vyžadovat určité náklady. Kromě samotné služby odhadci nejsou levné, a platit jim peníze by měly být, zda ocení byt ve svůj prospěch, či nikoli.
Jak se vám odhadnout cenu?

Jaká jsou kritéria používaná odhadci firmy, když hodnotí cenu? Existují dva hlavní index - tržní hodnota a likvidace. První opatření se skládá z řady dalších položek. Odhadci přehlíženy Rok výstavby domu, stavební materiál a míra opotřebení. Firma-odhadce je třeba přezkoumat, zda je či není struktura je považováno za nouzové a nemůže být demolice. Po této studie přímo bytu. Je toho názoru, odhadce podlaží a plánování. Pokud se provádí změnami místností - kontrolovat zákonnost těchto opatření. Kromě toho je důležitým faktorem je umístění domu. Nicméně, v rámci investičních nákladů může být také výrazně odlišné. Údaje o cenách za podobné bydlení odhadce obdrží od realitních společností a místní reklamy. Informace získané tímto způsobem ovlivňuje hodnotu pro další prodej. Představuje cenu, kterou stanoví banka prodává byt obdržené z důvodu neplacené dluhu krajní naléhavosti. Spěch věřitelů při provádění slib vzhledem k tomu, že banka - především finanční instituce, a to potřebuje "skutečné" peníze, protože to bude platit jim, aby jeho investorů. V souladu s tím postava zbytková hodnota je zasazen do 70% -75% podíl na trhu. V případě, že dlužník si nepřeje, aby se ujistili bydlení, bude toto kritérium bude ještě méně. Tím se nejen sníží množství peněz, které umožní bance, ale také přísnější úvěrové podmínky.