Co byste měli vědět při výběru zprostředkovatele úvěru.


Vydáno: 10.01.2017

České banky každý rok více pečlivě vybírá své dlužníky. A na žádost zákazníka při získávání úvěrů českých bank byly stále odmítají slyšet. Přes to všechno není příliš populární v posledních letech začal používat hypotečních makléřů.

Z nich spolupracuje s několika úvěrovými organizacemi a mají všechny potřebné informace o podmínkách půjčky, která vám umožní rychle nabídnout zákazníkovi nejlepší možnost s nejmenším pravděpodobnost selhání.

Úvěrové instituce (MFI) jsou loajální k lidem, kteří pracují nepřímo. Zdali kdo se zavazuje zaplatit za služby obchodníka s cennými papíry, je nepravděpodobné, že odmítne zaplatit za vzniklé úvěru. A agenti služby může dosáhnout 10% z ceny transakce.

V makléřských společností obvykle hledají lidi, kteří mají jen velmi málo času pro výlety do banky a obdrží od banky odmítl. Ve druhém případě, většina makléři mají vyjednávat s věřiteli a přesvědčit je bonity zákazníka, pro kterou se dostanou své peníze.

Makléři nemají obvykle užívá pro úvěry pro malé částky, protože se vyplácí procento z transakce.

Před odchodem do makléřem být jisti ověřit jejich spolehlivost, protože v této oblasti, můžete snadno narazit na podvodu. Poté, co Česká republika otevřít zprostředkovatelské agentury je poměrně jednoduché. Makléři nevyžadují licenční a registrační dokumenty pro jejich mnoho požadováno.

Aby se zabránilo pádu do rukou podvodníků, spíše dodržovat několik jednoduchých pravidel:
Nevěřte společnostem, které rozkleyuyut reklamy na ulicích;
Nevěř makléře, který slibuje za příliš krátkou dobu sjednat půjčku bez ručitele a ručení;
Nespokojte se o půjčku na padělaných dokladů;
A nikdy byste neměli dát předem, protože dobré společnosti převzít pouze po dohodě s věřitelem.
Předtím, než využít služeb makléře v seznamu bank, se kterými pracuje, aby bylo možné zvýšit počet bank, spolehlivý a zkušený makléř. Tak, že je možné získat výhodnější úvěr.

Mediátoři jsou obvykle 1-10% provize z obchodu. Můžete si také najít makléře provizi bis takoví zprostředkovatelé obdržet procentuální přímo od bank.