Co banky nabízejí pozornost podniku? Kreditní karty s dobou odkladu


Vydáno: 01.10.2016

Je banka se rozhodla dát volné peníze pro dlužníky? To může být myšlenka studovat reklamy a úvěrové plastu. Bezúročné splátky úvěru, žádná platba za užívání vypůjčených prostředků - to vše plné atraktivních nabídek k vydání kreditní karty s dobou odkladu a nulovým zájmem. Proč vlastně české banky jsou ochotni nabídnout takový produkt a jak výnosné použití datové karty produkt?

V naději, že banka poskytuje kreditní kartu? Primárně plast úvěr Emitent očekává změnu postoje držitele karty k penězům. Mapa úvěrového limitu umožňuje přístup k určité množství pákového efektu, který lze použít v libovolném vhodném okamžiku a platit za jejich použití - se zpožděním nejméně jednoho měsíce. Nespoutaná nakupování a lehké náklady zpoždění. Je pochopitelné, že když bankovní zákazníci jsou víc, než mohou splatit od příštího platu. V souladu s tím dluh přesahuje období odkladu a zaplatit úroky dlužníkovi stále nezbytné.
V tomto psychologickém touha po snadné peníze, bankéři vědí, že kreditní karty nejsou zcela vhodné pro daný účel. To znamená, že mapa jednodušší a levnější provádět bezhotovostní transakce a platby, a často berou své nákupy za hotové. Vždyť ani úroky z půjček - a tak zákazník zaplatí asi 3-5% z ceny odstoupení od smlouvy po druhém, pouze hotovostní transakce. Ale stále můžete nastavit poplatek za získání finančních prostředků na splácení na mapě - to je další 1-3%.

Jako banka může podvádět majitelé kreditních karet?

Ale české banky nespoléhají pouze na zákazníky finanční gramotnost jsou ochotní ke všem druhům triky komplikovat proces používání kredit zdarma.
Za prvé, je třeba zmínit především využití bezúročného období:

Může se nevztahuje na všechny operace na mapě, nebo dokonce všech bezhotovostních plateb, ale jen pro ty výpočty stanovené pro určité bankovní poplatky - typicky těžit není k dispozici pro výběr hotovosti, převod peněz a placení veřejných služeb a sankcí;
Doba platnosti bez zájmu se počítá každá banka jinak - počínaje ode dne, kdy výdaje nebo prvního dne měsíce, ve kterém byly peníze vyhořelým, nebo dokonce datum první operace na mapě;
Rozdíl je v tom, která zásobuje transakce má své výhody - ". Žádný dluh na mapě" poctivý milost nainstalován na každou jednotlivou transakci, a často odkazuje pouze na první operaci a všechny následné výdaje jsou doprovázeny zájmu, ne proto, že podmínkou
Banka může ignorovat načasování plateb v prodlení na mapě době hlásit přítomnost zpoždění a zrušení některých poplatků, může to bránit v přístupu k informacím o účtu nebo zvýšit standardní termín předávání peněz na účet. V důsledku toho, že zákazník bude muset zaplatit pokuty a penále.

Často Držitelé kreditních karet platit roční poplatek za službu karty platit za pojištění a doplňkových služeb (SMS upozornění, mobilní bankovnictví, přístup k internetovému bankovnictví) a platit za samotný vydávat karty nebo lodní dopravy. Ve skutečnosti jsou tyto náklady by měly být zahrnuty do úrokové sazby, ale jsou izolovány v jednotlivých nákladových položek, jak přilákat zákazníky 0% míru a odrazovat od zbytečné náklady.

To znamená, že banka v každém případě bude pracovat na klientovi, zda je kreditní karta s dobou odkladu nebo bez poplatku za služby - byste zaplatit za řadu služeb a poplatků kompenzovat náklady na emitenta. To je důvod, proč je nutné pečlivě prostudovat podmínky různých úvěrových produktů a ne věřit slibům zadarmo.