Co bankovní úvěr na splacení první


Vydáno: 08.11.2016

Jste na české banky jsou přijímána a popraven několik typů půjček. Dříve, měsíční platby na úvěry byly možné, ale v určitém okamžiku hlavním zaměstnavatelem sníženy mzdy v N%. Ale v okamžiku, kdy se náhle velké množství hotovosti (např chaty nebo garáže prodej). A peníze máte v plánu přesměrovat předčasné splacení úvěrů.


Které využívají bankovní úvěr by měl dát ven jako první?

1. úvěr s nejvyšší úrokovou sazbou z úvěru.
Řazení přijaté úvěry, které jste na růst úrokové sazby na základě úvěrové smlouvy a vybraných nejdražší. Obvykle to bývá nejdražší úvěry, druhá půjčky na bankovní kreditní kartou.

2. Úvěr vypůjčený z velmi malé velikosti, množství.
Řazení úvěry na sestupném půjčku a vybrat úvěr s nejnižším zbytkovým částky, o kterou můžete a měli splatit rychleji, než kdokoliv jiný. Čím menší je počet úvěrů podle nich snadněji spravovat finančně.
Obvykle je nejmenší velikost úvěru je spotřebitelský úvěr.

3. zvolit úvěrové půjčky, jejichž úhrada by plánované platby co nejvíce snížit celkový přeplatek na všechny vaše přijaté úvěry.
Tento princip výběru za předčasné splacení úvěru je výhodné a výnosné na nízkou a nízkou inflací v zemi (ne tolik peněz a oslabila vůči ostatním hlavním měnám).

Pro výpočet přeplatek omezením půjček zařízené a pohodlně doporučujeme používat jakékoliv úvěrové kalkulačky.

4. splacení všech otevřených úvěrů rovným dílem a dílů.
Nejdražší metoda vychází z přechodných podmínek.
Jediným omezením v této metodě může být, se kterým se stanovuje minimální částku určenou ve smlouvě o úvěru s bankou.

Tip odborníků: Při výběru jakou variantu kohoho dluhy z úvěrů získaných během finanční krize a hlavní prioritní argumentu je minimalizovat a snížit měsíční platby a platby z bankovních úvěrů. Snadnější přežít přijde, jako vždy pozdě snížit svůj příjem.